RuyaTabirleri.com

Rüyada Şalgam Görmek

Rüyada şalgam görmek, dünya malının ve rüya sahibinin gelirinin artacağına işaret eder. Maddi anlamda daha güçlü olmaya yorulurken, manevi anlamda ne yazık ki aynı şeyler söylenememektedir. Moral bozan, huzur ve neşe kaçıran haberlerin alınacağına, çirkin sözler işitileceğine ve kişinin hayatında bazı sorunların baş göstereceğine alamet eder. Bu rüya aynı zamanda ne konuştuğunu bilmeyen, anlayışsız ve cahil birinin varlığına tabir edilir.

Rüyada Şalgam Suyu İçmek

Rüyada şalgam suyu içmek, olumsuz olayların yaşanmasına, iyi giden hayatın ve işlerin bozulmasına, keyfin, rahatın ve zenginliğin kaybolmasına, rüya sahibinin çevresindeki kişilerle arasındaki iletişimin kopmasına, muhabbettin de son bulmasına işaret eder.

Rüyada Şalgam Yemek

Rüyada şalgam yemek de şerli durumların ortaya çıkmasına delalet eder. Rüyayı gören kişinin düzgün, sakin ve huzurlu geçen günlerinin yerine fırtınalı, zor ve kötü günlerin geleceğine ve sıkıntılı bir dönemin yaşanacağına tabir edilir.

Rüyada Pancar Turşusu Görmek

Rüyada pancar turşusu görmek, rüyayı gören kişinin gelirini arttırmak ve daha iyi şartlarda yaşamak için işlerini büyütmek istediğine ya da daha başka işler yapmak için yollar aradığına işaret eder.

Rüyada Pancar Turşusu Yemek

Rüyada pancar turşusu yemek kısmet olarak değerlendirilir. Rüya sahibinin elindeki malın ve paranın üstüne ekleyeceğine, harcadığının yerine çok daha fazlasını koymayı başaracağına ve bolluk içinde bir hayatı olacağına rivayet edilir.

Rüyada Turşu Suyu Görmek

Rüyada turşu suyu görmek, alınacak olan müjdeli haberlere yorulur. Rüyayı gören kişinin mutlu olmasını ve yüzünün gülmesini sağlayacak hayırlı olaylar meydana gelecektir diye ifade edilir.

Rüyada Turşu Suyu İçmek

Rüyada turşu suyu içmek, iyi şekillerde yorumlanmaz. Rüya sahibinin sıkıntıya, borca ve hastalığa düşeceğine, bir süre belini doğrultamayacağına tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!