RuyaTabirleri.com

Rüyada Salıncağa Binmek

Rüyada salıncağa binmek, gönül işlerine düşkün, hercai ve ayran gönüllü olan, feneri nerede söndürdüğü belli olmayan, kendisinden hayır ve vefa beklenmeyecek bir kişi ile tabir edilir. Yarı yolda bırakacak, kafası estiği gibi yaşayan, hayat nereye sürüklerse oraya gidecek, sözünde durmayacak, kendisine güvenenleri ve inanları hayal kırıklığına uğratacak, manevi duyguları su istimal edecek ve kullanacak bir kimsenin varlığına delalet eder.

Rüyada Salıncakta Sallanmak

Rüyada salıncakta sallanmak, rüya sahibinin önemli ve büyük kararlar almasını gerektirecek bazı olaylar yaşamak zorunda kalacağına ve bu durum karşısında bir hayli zorlanacağına, kafasının karışacağına ve karar vermekte güçlük çekeceğine tabir edilir.

Rüyada Salıncak Görmek

Rüyada salıncak görmek de benzer şekilde tabir edilir ve rüyayı gören kişinin hayatıyla ilgili belki de geleceği açısından çok önem taşıyacak bir işin altına imzasını atması gerekeceğine fakat bu konuda bir süre belirsizlik yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Salıncaktan Düşmek

Rüyada salıncaktan düştüğünü gören kişinin, kendi sorumsuzluğu ya da bir anlık ihmali nedeni ile bütçesinde büyük bir açık olacağına, kişinin kısa süreli bir mali kriz yaşayacağına delalet eder. Bu işin iyi tarafı uzun süreli olmayacağıdır diye yorumlanır.

Rüyada Salıncakta Sallanan Birini Görmek

Rüyada salıncakta sallanan birini görmek, as üs ilişkisine ve bu ilişkide insanların karşılıklı olarak haklarına saygı duyacaklarına ve üst makamlardaki kişilerin, daha aşağıdakileri ezmeden ve kırmadan muamele edeceklerine tabir edilir.

Rüyada Salıncaktan İnmek

Rüyada salıncaktan inmek, rüya sahibinin geçim sıkıntısından kurtulması için karşısına iyi fırsatlar çıkacağı, işlerinin yoluna gireceği ve açılacağı, bu sayede artık borçlarını düşünüp, strese girmekten ve sıkıntı çekmekten kurtulacağı, elinin bollaşması sayesinde rahat bir nefes almaya başlayacağı anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Salıncağa Binmek İle İlgili Rüyalar;

  1. aliye (22 Mayıs 2014 saat: 13:29)

    Ruyamda salincaga biniyorum cok yukseklere ucar gibi sallaniyordum indim sonra indim oglum geldi sevdigim adam da salincskta sallaniyor ogluma onu gosterdim oglum bes yasinda onu seviyor yanina gitti beraber salincaga bindiler bnde onlari salliyorken tutunarak ucumuz cpk yuksrklere nerdeyse gokyuzune kadar sallaniyoruz indik bn ise gidecegimi soyledim herkez ayri yonlere gecti hic kimse kimseyle konusmadan

  2. ebru İpekoğku (26 Şubat 2014 saat: 09:52)

    Rüyamda kardeşimin doğum günüymüş.Pastayı teyzem getiriyor.Pastanın üzerinde küçük cam bardaklar var içerisinde mumlar.getirirken mumlardan birkaçı devriliyor.Kardeşimde neden geç geldi diye teyzeme kızıyor.Kalabalık rahmetli annemde bizimle masada oturuyor.Daha sonya yokuştan aşağıya sol tarafta konutlar olan yerden koşarak aşağıya iniyorum.
    Part gibi bir yer var düzlükte orda bir salıncak.o salıncağa biniyorum Tam karşımda da rahmetli annem diğer salıncakta hafif hafif sallanıyor.Bir süre birbirimize bakıyoruz.Sonra ben salıncaktan inip,annemin bindiği salıncağa koşuyorum.Annem hiç bi özlemedin bizi diyorum.Özledim özlemez olurmuyum diyor.birbirimize sarılıp,ağlıyoruz.Öyle uyandım.
    Yorumunuzu rica ederim.tşk.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,