RuyaTabirleri.com

Rüyada Salıncak Görmek

Rüyada salıncak görmek, rüya sahibinin hayatında dönüm noktası olacak ve tüm hayatını değiştirecek güzel bir olayın yaşanmasına delalet eder. Bu olay rüya sahibinin tüm kaderini değiştirecek ve rüya sahibi yaşadığı hayattan çok daha farklı bir hayata adım atacak demektir. Rüyada salıncak görmek, köklü değişiklikler, hükümet kapısı, alınacak yeni kararlar ve altına imza atılacak yeni işler şeklinde tabir edilir. Rüya sahibi en az bir ya da birden fazla kişi ile el sıkışıp, kendisine hayır getirecek ve gelirini garanti edecek bir iş için kolları sıvayacaktır.

Rüyada Salıncakta Sallanmak

Rüyasında salıncak üzerinde sallandığını gören kişinin iş hayatı ile ilgili önemli ve büyük bir gelişme yaşanacağı anlamına gelir. Bu gelişme sayesinde rüya sahibinin işten yana bir daha asla sırtı yere gelmeyecek, rüya sahibi bu işten emekli olacak demektir.

Rüyada Salıncaktan Düşmek

Rüya sahibinin kendi hatası nedeni ile kendisine vereceği sıkıntıya delalet eder. Bu olay rüya sahibinin başının fazla ağartmadan tatlıya bağlanacaktır diye tabir edilir.

Rüyada Birini Salıncakta Görmek

Güzel bir gelişme yaşanacağı anlamına gelir. Rüya sahibine dolaylı olarak mutluluk verecek bir olaya yorulur. Rüya sahibinin rüyasında salıncakta sallandığını gördüğü kişinin peşinde koştuğu hayırlı işlerin gerçek olacağına ve kişinin bu işte muvaffak olmayı başaracağına işaret eder.

Rüyada Salıncak Kurmak

Rüya sahibinin gerçekleştirmediği istediği yeni projeler üzerinde çalıştığına ve tüm enerjisini bu projelerin gerçekleşmesi için kullandığına delalet eder.

Rüyada Salıncaktan İnmek

Rüyasında salıncaktan indiğini gören kişi üzerine kara basan çökmüş gibi hissettiği ağırlıktan ve musibetlerden kurtularak esenlik bulacak demektir. Büyük bir rahatlama ve huzur anlamına gelir. Rüya sahibi eski neşesine yeniden kavuşacak, bu olay için kutlama bile yapacaktır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Salıncak Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Didem (13 Mart 2014 saat: 10:48)

  Merhabalar
  Rüyam da bir kız arkadaşımın çok yüksek bir yerde salıncakta deliler gibi korkunç bir şekilde sallandığını gördüm çok etkisinde kaldım bu rüyanın.Ve bir de saçlarıma boya yaptırıyordum defalarca yalnız boya saçlarımı tutmuyordu çok sinirlenmiştim uykudan böyle uyandım.

  Yorumunuz için şimdiden teşekkür ederim iyi günler.
  Saygılarla esen kalın.

 2. harun (28 Ocak 2014 saat: 10:01)

  Selamlar efendim
  Ben bizim koydeki evimizin cati katinda 3.katta deliler gibi 3 arkadasla sallandigimizi ggordum.Arkadasda nasil guc veriyor nasil guc veriyor anlatamam 3 kat olmasina ragmen o kadar yuksek gozukuyorki bir sure sonra ben dedim bu koparsa herkes olecek parcamizi bile bulamicaklar.yavaslat aniden durdurdurmadan arkadas durdurunca bende indim.ama onlar kahkaha atarak devam ettiler aldirmadan ve sonra izledim ben.parasute benzeyen hafif birsey vardi yerde onu bagladim kendime ve oylece durdum balkonda onlar dediki o ip saglam degil beyaz ip olsa saglam olur ve bende oylece uyandim.

  Yorumunu icin simdiden tesekkur ederim
  Saygilarla esen kalin

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,