RuyaTabirleri.com

Rüyada Sallanmak

Rüyada sallanmak, rüyanın niteliğine bağlı olarak yorumlanır. Bu rüyanın genel bir yorumu bulunmamaktadır. Örneğin, bir kimsenin rüyada kendisinin sallandığını görmesi, kötü huylar edineceğine ve art niyetler içerisine gireceğine, göğün sallandığını görmesi, tüm insanları ilgilendiren bir musibetin baş göstereceğine, gökyüzünde bazı cisimlerin sallandığını görmesi devlet adamlarının ya da tanınmış ve önde gelen isimlerin arasından birinin başına kötü işler geleceğine delalet eder.

Rüyada Salıncakta Sallanmak

Rüyasında salıncakta sallandığını gören kişi, daha önce yaşamaya alışık olmadığı şeyler yaşayacak ve nasıl davranması gerektiğini bilemeyecek demektir. Rüya sahibinin bocalayacağı, çaresizlikler ve kararsızlıklar yaşayacağı günlerin geldiğine işaret eder.

Rüyada Gökyüzünün Sallandığını Görmek

Rüyada gökyüzünün sallandığını görmek hiç iyi değildir ve hayırlara işaret etmez. İnsanları korkuya ve endişeye sürükleyecek kötü olayların yaşanacağı, çatışmaların, itilafların ve büyük kavgaların çıkacağı anlamına gelir.

Rüyada Bina Sallanması

Rüyada bir binanın sallandığını görmek, o bina içinde yaşayanların büyük zorluklara düşeceğine işaret eder.O yerde yaşayan kişilerin geçim sıkıntısına, yokluğa, derde ve hastalığa düşeceğine ve çok kötü günlerle sınav edileceğine tabir edilir. Bu rüya, insanlar için şanssızlık ve uğursuzluk olarak yorumlanır.

Rüyada Sallanan Sandalye Görmek

Rüyada sallanan sandalye görmek hayırlıdır. Rüya sahibinin kendisine büyük mutluluk verecek resmi bir iş için oturacağı sandalyeye yorulur. İmza atmak suretiyle gelecek güzel ve huzurlu günlere işaret eder. Kişinin nikâh masası olarak değerlendirilir.

Rüyada Elinin Titrediğini Görmek

Rüyasında elinin titrediğini gören kişinin maddi anlamda gücünün azalacağı, yokluğa ve kıtlığa düşeceği anlamına gelir. Rızkın ve kazancın azalması nedeni ile zor günlerin yaşanacağına dair yorumlanır.

Rüyada Bacakların Titremesi

Rüyasında bacaklarının titrediğini gören kişi dünyalığa kavuşacaktır denir. Kişi, sahip oldukları ile adından söz ettirecektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: