RuyaTabirleri.com

Rüyada Salon Görmek

Rüyada salon görmek, ferahlamak, üstündeki yükü atmak ve psikolojik açıdan yenilenmek demektir. Genellikle kişiye iyi gelen ve sıkıntılarını hafifleten güzel gelişmeler olacağını müjdelediği gibi, yeni oluşumların, iş konusunda farklı arayışlara girmenin işaretini de verir. Geniş bir salon görmek geleceğe dönük işler yapmak, arsa veya ev almak için girişimde bulunmak, zor günler için yapılan birikimler sayesinde zihnen rahat olmak anlamına gelir. Dar salon görmek ise rüya sahibinin bir konuda inatçılığı yüzünden sorun yaşayacağına, yaşanan soruna bakış açısı değiştirilmediği için uzunca bir süre daha aynı sıkıntıyla yüzleşmek zorunda kalacağına yorumlanır.

Rüyada Salon Dekorasyonu Yapmak

Evinin salonunu dekore ettiğini gören kimseler yeni eşya alırlar veya kısa süreli ani bir yolculuğa çıkarlar. Evli kişiler için ikinci balayı yapacaklarına alamet ettiği gibi, eşya yenilemek, yeni bir eve taşınmak, mülk satın almak gibi anlamlara da gelir. Yeni eşyalarla salonunu düzenlediğini gören kimselerin kızları varsa yakın zamanda evlendirir. Kişi kendisi bekarsa da düğün alışverişi yapar ve güzel bir evliliği olur. Zengin bir eşe sahip olmak anlamına geldiği gibi, kısmetli olunduğunu, şansın kişiye gülmeye başlayacağını ve hayatın iyi yanlarından keyif alınacağını da delalet eder.

Rüyada Kirli Salon Görmek

İçi eşya dolu ve kirli bir salon görmek çok fazla sorunla aynı zamanda uğraşmak demektir. Kişinin sürekli dertle geçen ömründe rahat yüzü göremediğini, uzunca bir süre daha aynı şekilde yaşayacağını bildirir. Bazı konularda rahat edebilmek için kökten değişiklikler yapmanın gerekliliğini de işaret eden rüya, kişiye görüşleri ile zarar veren ve doğru yoldan saptıran insanlar olduğunu, bu kimselerden uzak durmak gerektiğini de öğütler.

Rüyada Salon Görmenin Psikolojik Yorumu

Olaylara çok dar bir perspektiften bakıldığının işaretidir. Bütünü göremiyor olmanın nedeninin detaylara fazlaca bel bağlamak olduğunu ifade eden rüya, kişinin sabit fikirli biri olduğunu da gösterir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!