RuyaTabirleri.com

Spiritüel rehber Aslı Kaplandar'ı takip etmek için tıklayın!

Rüyada Şalvar Giymek

Rüyada şalvar giymek, kişinin elinin açık oluşuna ve mertliğine yorulur. En kötü zamanlarda insanların yardımına koşulduğuna ve insanlar tarafından yapılan eziyetlere sebat edildiğine yorumlanır. Aynı zamanda, yüksek mevkiye ve bir destek sonunda alınacak büyük mükâfata işaret eder.  Yolundan çevrilmiş insana, yolu kesilmiş bir adama ve kötü alışkanlıklara delalettir.

Rüyada Şalvar Kirletmek

Rüyada şalvar kirletmek, yapılan işlerin olumsuz sonuç vereceğini ve daha sonraki işler içinde biriktirilmiş olan sermayeyi tüketeceği anlamına gelir. Aynı zamanda, aile hayatında meydana gelen tartışmalara yorulur.

Rüyada Şalvar Almak

Rüyada şalvar almak, aile hayatında yapılacak büyük bir değişime ve hayırlı haberlere işaret eder. Rüya sahibinin, zor zamanlarında çıkıp gelecek olan bir tanıdığının yardımına da yorumlanır. Yüksek mevki kazanıp çevresindeki insanlara yardım etmesine de delalet eder.

Rüyada Fanila Görmek

Rüyada fanila görmek, iş hayatınızda karşılaşacağınız güzel sürprizlere ve bereketli geçecek bir döneme işarettir. Rüya sahibinin, evlenmek isteğinde olup türlü sebeplerden ötürü evlenemediğine de yorulur.

Rüyada İçlik Görmek

Rüyada içlik görmek, rüyayı gören kişinin yaşayacağı zorluklara rağmen hedeflerine ulaşacağına yorulur. Aynı zamanda sağlıklı bir yaşam anlamına gelir.

Rüyada Mest Görmek

Rüyada mest görmek, rüya sahibinin aldığı hayır dualar sayesinde giriştiği zorluklardan alnının akıyla çıkmasına delalet eder. Aynı zamanda, yapılacak işlerde tedbirli ve temkinli olmaya yorulur.

Rüyada Eski Mest Görmek

Rüyada mest görmek, iş hayatında ve aile hayatında rüya sahibinin karşısına çıkacak sorunlara hazırlıksız yakalanmasına işaret eder.

Rüyada Mest Giymek

Rüyada mest giyen kişinin, hayatındaki kısa süreli bir değişime delalet eder.

Rüyada Mest Çıkarmak

Rüyada mest çıkarmak, yaşanan sıkıntılardan, ödenemeyen borçlardan ve uzun süredir çekilen rahatsızlıklardan kurtulmaya işaret eder. Rüya sahibinin, yakın zamanda yaşayacağı mutluluklara da yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: