RuyaTabirleri.com

Rüyada Salyangoz Görmek

Rüyada salyangoz görmek, her anlamda şifa bulmaya delalet eder yani hayırlı bir rüyadır. Hayatın pek çok güzel şeyler getireceğine, yeni gelecek günlerin mutluluğu haber verdiğine delalet eder. Bereket, bolluk, şans ve kısmet anlamına gelir. Rüyasında salyangoz gören kişi, en umutsuz olduğu işlerinden dahi hayır görecek ve kazanç elde edecektir. Ev yaşantısında huzur ve bolluğa kavuşacaktır. Uğurlu gelecek kimselerle tanışmaya ve onlarla iş yapmaya da tabir edilir. Rüyada salyangoz görmek, rüya sahibinin zamana yayılan, uzun vadede gerçekleşecek ama hayır getirecek projeleri olduğu anlamına gelir. Rüya sahibi sabrının sonunda muradına erecektir.

Rüyada Salyangoz Öldürmek

Rüya sahibinin çok zor bir durumla karşı karşıya kalacağına delalet eder. Rüya sahibi, zamanında yaptığı bir hatanın bedelini şimdi ödeyecek ve yaptığı hatanın ancak farkına varacak. Geç olsa da sonuçlarına katlanmak zorunda kalacaktır.

Rüyada Salyangoz Yediğini Görmek

Rüya sahibinin fedakârlık yapmak zorunda kalacağı anlamına gelir. Yani rüyada salyangoz yediğini gören kişi, hiç istemeye istemeye bir iş yapmak zorunda kalacak ve bunu sırf başkaları mutlu olsun diye yapmak durumunda kalacak.

Rüyada Salyangoz Kabuğu Görmek

Rüyasında salyangoz kabuğu gören kişi, kendisi için çok zor, zahmetli ve çetin geçmiş olan günleri gerisinde bırakacak ve rahata erecektir.

Rüyada Salyangoz Toplamak

Rüya sahibi için hayırlı olacak ve birikim yapmasını sağlayacak yeni bir işe gireceği anlamına gelir. Rüyasında salyangoz topladığını gören kişi, kuru maaşa çalıştığı işini bırakıp, hayatını daha iyi şekilde idame ettirebileceği ve yarınlarına yatırım yapabilecek kadar gelir elde edeceği yeni bir işe girecektir.

Rüyada Evde Salyangoz Görmek

Büyük şans ve kısmettir. Rüya sahibinin yaptığı bir işten büyük ve toplu bir para alacağına delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Salyangoz Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Emine Çayıroğlu (28 Ocak 2014 saat: 08:31)

    Rüyamda ailece ev ortamındayız. Küçük yeğenimin elinde bir şeyle duvarları yazdığını fark ediyoruz. Annem küçük yeğenimin elindekinin ne olduğunu soruyor.Duvarda salyangoz vardı yoksa o mu diyor. Eline baktığımızda elindekinin salyangoz olduğunu görüyoruz ve yarısının duvara sürtündüğü için yok oluğunu ama hala yaşadığını görüyoruz.Salyangoz için üzülüyorum çünkü acı çektiğini düşünüyorum.Yeğenimin elinden salyangozu atıp ellerini yıkadık. Hatırladıklarım bunlar…

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,