RuyaTabirleri.com

Rüyada Samanlık Görmek

Rüyada samanlık görmek, rüyayı gören kişinin emeklerinin, çabalarının ve hayallerinin karşılığını alacağı, işinde çok başarılı, aile hayatında da çok mutlu olacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin huzurlu ve sıcak bir yuvası olacağına, aile içinde bireylerin birbirleri ile uyum, anlayış ve iyi geçim halinde yaşayacaklarına, kişinin de ailesini geçindirmek için zorluk çekmeyeceğine ve onların ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayabileceği oranda geliri olacağına tabir edilir.

Rüyada Samanlık Yakmak

Rüyayı gören kişinin kendi eli ile kendisine hem maddi hem de manevi anlamda zarar vereceği, düşünmeden ve hesaplamadan bazı işlere atılacağı, bu nedenle sakin ve yolunda giden hayatının istemeden de olsa alt üst olmasına neden olacağı şeklinde yorumlanır. Şanssızlık ve talihsizlik yaşamak olarak kabul edilir.

Rüyada Samanlık Yangını Görmek

Rüyada samanlık yangını görmek, iki şekilde tabir edilir. Rüyayı gören kişinin uykusunda gördüğü samanlık yangınından kırmızı alevler yükseldiğini görmesi hayra ve kısmete yorulur ve rüya sahibinin makamının, maaşının ve mutluluğunun artacağına işaret eder. Fakat kişi samanlık yangınında kara kara dumanların çıktığını görürse bu da melanetli olaylarla karşılaşacağına, üzüleceğine ve ağlayacağına alamet eder.

Rüyada Samanlık Çökmesi

Rüyayı gören kişinin kısmetinin kapanmasına, moralinin ve işlerinin bozulmasına, ticaretindeki bereketin kaçmasına ve kötü günler geçirmesine neden olacak bazı olumsuz olaylarla karşılaşacağına işaret eder. Rüya sahibinin geçim sıkıntısı çekeceğine, başarısız olacağına ve yoluna pek çok engellerin çıkacağına alamet eder.

Rüyada Samanlıkta Yumurta Toplamak

Rüyayı gören kişinin evlat sahibi olacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin mutlu yuvasındaki huzurunun ve heyecanının artmasına vesile olacak, heyecan verici haberler alacağına yorulur. Hane içinde yaşanacak sürpriz gelişmelere ve müjdeli olaylara tabir edilir ve kişinin eli yüzü düzgün, sağlıklı ve hayırlı evlatları olacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,