RuyaTabirleri.com

Rüyada Sanayi Görmek

Rüyada sanayi görmek, işlerin üst üste bineceği çok yoğun bir dönemin geldiğini haber verir. Rüya sahibinin sakin geçen günlerin aksine birdenbire yoğunlaşacağını, başını kaşıyacak vakit bulamayacağı gibi, bu süreç içinde aile sorunlarıyla da yakından ilgilenmek zorunda kalacağını tabir eder. Kişinin çevresinde yardımını isteyen çok sayıda insan olacağını, her yere ve herkese yetişmek isterken kendi işlerinde sıkıntı yaşamaya da yorumlanır. Analitik zekasıyla en zorlu projeleri bile başarıyla sonuçlandıran kimselerin alacakları terfiye ve maaş zammına da alamet olan rüya, meslek alanında uzmanlaşma sürecine girildiğine, kişinin iş konusunda çok daha üst konumlara gözünü dikeceğini bildirir. İyi gelir sahibi olunacak bir işe girmek veya kendi işini açarak daha zengin bir hayata sahip olmak manasına da gelir. Aklını kullanan ve emeğini de zekasıyla birleştiren rüya sahibinin hayatının yoğun temposuna rağmen şikayet etmeyeceğini, her durumda sahip olduklarından memnuniyet duyacağını ifade eder.

Rüyada Sanayide Çalıştığını Görmek

Kişiyi uzun zamandır tanıyan ve yaptığı çalışmaları yakından takip eden birinin iş teklifinde bulunması anlamına gelir. El emeğini kullanarak yapılacak bir işe, kişinin mesleki olarak altın bileziğe sahip olmasından dolayı ömür boyu iş sıkıntısı çekmeyeceğine yorumlanır. Sanayide çalıştığını gören kimse yaşlıysa oğlunun veya torunlarının kendi şirketini açacaklarını işaret eder.

Rüyada Sanayide Araba Tamir Ettirmek

Yol hazırlığı içinde olanlar için telaşlı günlere işaret eden rüya, gidilen yerde kişinin kısmetinin açılacağını, iş alanında yeni teklifler alacağını tabir eder. İşlerini yarına bırakmayan rüya sahibinin her zaman, her zduruma hazırlıklı olacağına, sorumluluklarını önemseyerek ve çok çalışarak hayatını geçireceğine, emeklerinin karşılığını da en güzel şekliyle alacağına delalet eder.

Rüyada Sanayi Görmenin Psikolojik Yorumu

Birbiriyle bağlantısı olmayan pek çok şeye ilgi duyan rüya sahibinin zamanın yetmediğini düşünmesine, sürekli olarak zevk aldığı uğraşlar için fırsat yaratmaya çalıştığına yorumlanır. Aşırı tempoya sahip bir hayatın da sembolü olan rüya, meşgul olmaktan zevk almanın, kendini geliştirmeye önem verildiğinin de ifadesidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!