RuyaTabirleri.com

Rüyada Sancak Görmek

Rüyada sancak görmek, rüyayı gören kişinin çok şahsiyetli bir kimse olacağına, devletin en yüksek mercilerinde önemli görevleri ifa edeceğine, maddi anlamda mücadelelerinin karşılığını alacağına, çalışmalarının takdir edileceğine, yüzünü güleceğine, elinin döneceğine ve hayattan tüm beklediklerinin gerçekleşeceğine alamet eder. Rüya sahibi çok önemli makamlarda ve sınırsız yetkilere sahip olacak demektir.

Rüyada Sancak Tutmak

Rüyayı gören kişinin önemli ve güzel şeylere ön ayak olacak kadar imkân ve söz sahibi olacağı anlamına gelirken bir diğer yandan da kesin olarak elde edilecek ve kalıcı olacak başarıya ve zafere delalet eder. Rüya sahibinin gerek bilgi ve becerisiyle, gerekse gücüyle herkesten çok önde olacağına ve iyi olan şeylere aracılık edeceğine yorulur.

Rüyada Sancak Almak

Rüyayı gören kişinin hedeflerini tutturacağına, istediği makama geleceğine, arzularına, dileklerine ve de hayallerine kavuşacağına, kafaya koyduklarını yapma imkânına sahip olacağına ve yaşamdan beklentilerini elde edeceğine rivayet edilir.

Rüyada Sancak Taşıdığını Görmek

Rüyada sancak taşıdığını görmek de tıpkı sancak tutmak gibi tabir edilir. Rüyayı gören kişinin çevresi geniş, maddi imkânları tam, bilgili, tahsilli, saygın kimse olacağına, güzel işlere imza atacağına, insanlığa faydası dokunacak şeyler yapacağına ve adını ölümsüz kılmak için çabalayacağına işaret eder.

Rüyada Yeşil Sancak Görmek

Rüyayı gören kişiye çok iyi gelecek, şifa olacak, kalıcı değerler katacak, yolunu açacak, sıkıntılarının bitmesine, acılarının dinmesine vesile olacak değişiklikler yapacağına delalet eder. Rüya sahibinin rahata ermesine, ferahlık ve kolaylık bulmasına, keyfe ve ağız tadına kavuşmasına vesile olacak gelişmelerin meydana geleceğine tabir edilir.

Rüyada Bayrak Görmek

Rüyayı gören kişinin hayatının en verimli ve en bereketli dönemini yaşayacağına, geleceği için kayda değer girişimlerde bulunacağına ve sayısız fırsatlar elde edeceğine delalet eder

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!