RuyaTabirleri.com

Rüyada Sandal Görmek

Rüyada sandal görmek, tabir yerindeyse tüy gibi hafiflemeye işaret eder. Rüya sahibinin çektiği zahmetin, çilenin ve zorluğun nihayet sona ereceği, neşeli günler geçireceği anlamına gelir. Kişi bundan sonrası için gününü gün edecek, tatile gidecek, bol bol gezecek, rahat rahat ve istediği şekilde alışveriş yapacak demektir. Yani geçmişte yaşadığı fakirliğin, sıkıntının ve zorluğun acısını çıkaracak, bundan sonraki günlerini çay partilerinde, arkadaş toplantılarında ve dost sohbetlerinin yapıldığı mekânlarda geçirecektir.

Rüyada Sandalla Gezmek

Rüya sahibinin hayattan umduğunu bulup, tüm hayallerinin, dileklerinin ve dualarının kabul olacağına tabir edilir. Kişi, araba altında, kredi kartı cebinde, çalışmadan sahip olduğu zenginliğinin tadını çıkaracak, hayattan istediği her şeyi alacak demektir.

Rüyada Sandal Batması

Rüyada sandal batması pek hayırlı değildir, kişi için huzursuzluk, sıkıntı, kötü haber ve olumsuz olaylar anlamına gelir. İyi ve olumlu yönde ilerleyen hayatın bir anda karışmasına bir takım problemlerin baş göstermesine işaret eder.

Rüyada Denizde Sandala Binmek

Rüyada denizde sandala bindiğini gören kişi, gerçekten de hayırlı olacak ve kendisine çok iyi gelecek bir yola çıkacak diye tabir edilir. Rüya sahibi bu yolculuktan büyük zevk alacak ve gerek ruhunu gerek bedenini dinlendirecek ve esenliğe kavuşacak demektir.

Rüyada Kayık Görmek

Rüyada kayık görmek bazen üzüntüye ve kedere bazen de hayırlı haberlere, mutluluğa, sağlığa ve kazanca tabir edilir. Rüyanın yorumu hem görülme şekline hem de rüya tabirlerine göre değişiklik gösterir.

Rüyada Kayığa Binmek

Rüyada kayığa binmek çok hayırlıdır, rüya sahibinin yaşayacağı küçük ama anlamı büyük sürprizlere, alacağı hediyelere ve güzel haberlere bir de işiteceği güzel sözlere delalet eder. Rüya sahibi için anlık ama büyük mutluluk verecek, tadı damağında kalacak olaylar yaşayacağı anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Sandal Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. YILDIZ ULUHAN (25 Nisan 2014 saat: 08:49)

    rüyamda denizde sandal yada küçük gemi gibi birşey gördüm insanlar içine binmemişler ama etrafında gemiye tutulan 5-6 kişi var binemiyorlar sadece ayakları suda elleri gemiyi tutuyor.sonra bir bakıyorum duman çıkıyor ve bağırıyorum yanıyor diye birden alev alıyor gemiyi tutanlar bırakıyorlar kendilerini suya atıyorlar.sonra deniz suyuyla söndürüyorlar.sonra yine denizde ama kenarda suda duruyor içinde bir adam var ama sanki yanmamış sonra babamı görüyorum yanımda eşim var babam diyorki bak 15,000 lira arabada o fiyataydı arabayı almasaydınız bunu alsaydınız diyor bende ne fark eder aynı fiyat zaten biz almıştık diyorum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,