RuyaTabirleri.com

Rüyada Sandalet Görmek

Rüyada sandalet görmek, hayırlara alamet eder ve rüyayı gören kişinin dertlerin verdiği kederden, üzüntüden ve ağırlıktan kurtulacağı, hafifleyeceği, kendisini mutlu ve huzurlu hissedeceği, ağız tadına ve keyfe kavuşacağı anlamına gelir. Sağlıklı ve güzel bir hayat geçirmeye, gülmeye, eğlenmeye, şen kahkahalar atmaya, sorunsuz, sessiz, sakin ve kendi halinde bir hayat geçirmeye rivayet edilir.

Rüyada Sandalet Ayakkabı Görmek

Rüyayı gören kişinin sorunlarında, sıkıntılarından, çektiği çileden ve zahmetten kurtulacağına, kolay yollardan rızık sahibi olacağına, geniş geniş yaşayacağına, işlerinin problemsiz şekilde ilerleyeceğine ve rüya sahibinin aksiliklere ve engellere takılmayacağına rivayet edilir.

Rüyada Sandalet Giydiğini Görmek

Rüyayı gören kişinin kazanmak ve başarılı olmak için attığı adımlardan yana şansının ve kısmetinin kendisinden taraf olacağına, bu sayede amaçlarına, hedeflerine, hayallerine ve beklentilerine kavuşacağına, ideallerini de yerine getirmenin doyasıya tadını çıkaracağına delalet eder.

Rüyada Sandalet Denemek

Rüyayı gören kişinin bir takım işlere atılmaya karar vereceğine, geleceğine yatırım yapmak için harekete geçeceğine sonunda da muvaffak olmayı bileceğine işaret eder. Rüya sahibinin kendisini çarelere ve çözümlere götürecek fırsatlar elde edeceğine bu sayede hem maddi olarak hem de manevi olarak şifa bulacağına ve huzuru yakalayacağına alamet eder.

Rüyada Beyaz Sandalet Görmek

Rüyayı gören kişinin borçlarından, sağlık sorunlarından, korkularından, kaygılarından, karamsarlıklarından ve umutsuzluklarından arınmayı başaracağına bu sayede ruhen iyileşeceğine ve güzelleşeceğine bu durumunda dış görüntüsüne yansıyacağına yorulur. Kişinin enerjisinin de, zarafetinin de herkes tarafından fark edilecek kadar artacağına tabir edilir.

Rüyada Beyaz Sandalet Giymek

Rüyayı gören kişinin hayallerine kavuşacağına, muradına ereceğine ve yaşamak istediği hayatı bulacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin yaşadığı her anın tadını çıkaracak ve kıymetini bilecek kadar güzel bir yaşamı olacak demektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!