RuyaTabirleri.com

Rüyada Sandalye Görmek

Rüyada sandalye görmek sağlam temeller atılarak, garanti altına alınacak hayırlı bir işe delalet eder. Rüya sahibi büyük heveslerle girmek istediği bir işin başarılı olması için temkinli adımlar atacak ve eşeğini sağlam kazığa bağlayarak, kolları sıvayıp işinin başına geçecek demektir. Rüyada sandalye görmek rüya sahibinin hayatında yaşanacak olan yeniliklere ve güzel gelişmelere de işaret eder.

Rüya sahibi kendisi için uğurlu olacak, ardından pek çok fırsat yakalamasını sağlayacak temiz ve hayırlı şeyler yaşayacaktır. Rüyada sandalye görmek, rüya sahibi için nikâh masasında, oturacağı sandalye olarak da değerlendirilir. Yani kısacası rüya sahibine temiz ve hayırlı bir nikâh görünüyor demektir.

Rüyada Sandalye Taşıdığını Görmek

Rüya sahibinin bir iş için bilek gücü harcaması anlamına gelir. Rüyada sandalye taşıdığını gören kişinin zahmet ve zorluk çekeceği bir yükün altına girerek bir iş yapması anlamına gelir.

Rüyada Sandalye Satın Almak

Çok hayırlıdır. Rüya sahibinin işlerinden hayır bulmasına, ümit bağladığı işlerin olumlu sonuçlanmasına, bol kazanç ve kar elde etmesine delalet eder. Rüyasında sandalye satın alan kişi rahatlığa ve bolluğa kavuşur.

Rüyada Sandalye Masa Görmek

Resmi ve önemli işlere delalet eder. Rüya sahibinin rüyasında masa ve sandalye görmesi, resmi kurumlardaki işine ya da resmi kurumlarda koltuk sahibi olmasına tabir edilir.

Rüyada Sandalye Silmek

Ferahlık ve güzelliktir. Rüya sahibi uzun zamandır çektiği sıkıntıdan ve zahmetten kurtulacak, borçlarını temizleyecek, bolluğa ve berekete kavuşacak, solmuş yüzü yeniden gülecek.

Rüyada Sandalye Kırılması

Üzücü olaylara, kederlere ve derde düşmeye, parasız ve yoklukla geçecek günler yaşamaya delalet eder. Rüyasında sandalyenin kırıldığını gören kişi zor ve kötü günler yaşayacak, sıkıntılara ve zorluklara düşecek, hanesinde darlık yaşayacak ve geçim sıkıntısı görecektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Sandalye Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. alev (17 Mart 2014 saat: 08:01)

    Ben ortakla kendi işimi yapıyorum.Rüyamda şimdiki ofisimden ok daha kötü karanlık penceresiz bir ofise geçmişim.İçimden diğer ofisim ne güzeldi diyorum.Eski bir ofis.Eskiden benimle çalışan bir kişi geliyor ziyerete.Yan odada da bir şeyler yapıyr,bana işimiz den dolayı bir numune mermer getirmiş.O içerdeyken sandalyemin bir ayağının kalkınca kırık olduğunu görüyorum.Kimse görmesin diye düzeltip tekrar oturuyorum.Gidiyorlar.Ofis loş penceresiz..

  2. emre tunç (23 Şubat 2014 saat: 19:51)

    Rüyamda bir ata biniyorum bir başka atlıyla bir devenin peşinden daha önce hiç görmediğim bir devenin peşinden süratle 4nala gidiyoruz devenin yuları serbest ve biz çok hızlı gidiyoruz. Sonra bir bembayaz bir caminin yanına geliyoruz çok güzel mermerden ışıl ışıl parlıyor. Sonrada başka bir camiye götürüyorlar beni o cami öncekinden biraz daha büyük ve yine bembeyaz bir mermerden ve ışıl ışıl parlıyor. Sonra caminin kapısının yanında altın kaplama üzerinde bembeyaz Arapça yazılar görüyorum harfler tane tane yazıyordu ve onuda bana izlettikten sonra beni o caminin bahçesindeki türbelerden unlu zatların mezarlarından birinin sol ayak ucuna koyuyorlar mezarı izliyorum bir süre sonra tekbirler getirmeye başlıyorum sonra altımdan bir kuyu açılıyor ve kuyunun içinde kayar gibi baya düşüyorum sonrada uykumdan titreyerek uyanıyorum…

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,