RuyaTabirleri.com

Rüyada Sandık Görmek

Rüyada sandık görmek, kişinin kasası, hane içi, iş yeri, kazancı, ekmeği, evlatları, ana babası, lokması ve evlilik hayatı ile tabir edilir. Rüyasında sandık gören kişi, kısmetli ve şanslı kişidir. Fakat sandığın içinde bir şey olmaması iyi değildir. Hastalık, sıkıntı ve dert şeklinde tabir edilir. Rüyasında evinin içinde bir sandık olduğunu fakat sandıkta bir şey olmadığını gören kişinin hanesinde üzüntüye neden olan olaylar yaşanacak demektir. Hane halkını sıkıntıya düşürecek musibetler arka arkaya gelecektir. Sandığın içinde pek çok eşya olduğunu görmek rüya sahibinin kısmeti ve açık olan şansıdır. Dolu sandık birikim yapabilecek kadar gelir elde etmeye ve ileride de bu birikim sayesinde kolaylık ve bolluk içinde yaşamaya delalet edilir.

Rüyada Sandık Taşımak

Ağır bir sandık taşımak şifa ve mutluluk bulmaya, mala ve paraya kavuşmaya böylece dertleri unutmaya yorulurken hafif bir sandık taşımak rüya sahibi için zorlukların ağırlığı altında kalmaya delalet eder.

Rüyada Sandık Açmak

Hayırlara ve mutluluklara vesile olacak bir kişi ile karşılaşmaya tabir edilir. Bu kişi, karşı cinsten biridir ve rüya sahibinin gönlüne huzur, şenlik ve aşk getirecektir. Rüya sahibi kısa sürede bu hayırlı kişi ile dünya evine girecektir.

Rüyada Çeyiz Sandığı Görmek

Bir vazife için valiz toplayan bir kişi ile tabir edilir. Bu vazife şerefli bir vazifedir diye yorulur. Rüya sahibi gözyaşları ve hayır duaları ile bu yola uğurlanacaktır denir.

Rüyada Boş Sandık Görmek

Rüya sahibinin iflas etmesine ve bu nedenle de varını, yoğunu, parasını kaybedip, kendisine bir asır gibi uzun gelecek kötü ve zor günler geçirmesine tabir edilir. Boş sandık zorluk anlamına gelir. Bazen de hastalık yaşamak diye yorumlanabilmektedir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Sandık Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Süleyman (15 Aralık 2015 saat: 13:04)

    Rüyamda bir bakkala gidiyorum adama diyorumki limonlu soda varmı adamda bidakka dolapta yok satilmiyo onlar ben sana başka vereyim dedi bende olmaz ben limonlu istiyorum dedim oda dur bidakka deyip dükkânın arka tarafına geçti dükkân biraz eski bir dükkân. Arkada eski bir sandığı acti ve içinden bana gazoz kapakları verdi sandığın içinde başla birşey yoktu. Al bu sandığı götür yakar odun yaparsın dedi ben sadece tasiyamam diye sadece sandığın kahini aldım elime ve çıktım dükkandan.

  2. Aydan (23 Eylül 2015 saat: 13:36)

    Ruyamda bir evdeyiz kalabalik sonra bir sandik var kardesim diyor bu sandiga sahip cik kimse oturmasin yeni sandik parasi verdim sonra bir tanidigimiz var onu cagir diyor oteki kardesim o kadin vefat etti diyor sonra kadinin kizi ile beraber sandigi tasiyoruz sonra kadin arkamizda yesil bir alan kadinin sirtinda cali cirpi agac gibi bir yer arilar ususuyor kadinin basina uyaniyorum birden sandik tahta islemeli guzel idi

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,