RuyaTabirleri.com

Rüyada Şans Oyunu Görmek

Rüyada şans oyunu görmek, baht açıklığına alamet olur. Evlilik hazırlığı içinde olan kişilerin aile desteğini de alarak daha iyi bir hayat süreceklerini işaret eden rüya, kişinin eşinin ailesi ile arasındaki dargınlıkların da sona ereceği müjdesini verir. Şans oyunu gören rüya sahibi hayatını riske atacağı bazı hamlelerde bulunduğu için stresli günler yaşayacaktır. Özellikle maddi olanakların fazlasıyla zorlanacağı bu dönemde aşırı harcamaların kişiyi zor bir duruma düşürebileceği sinyallerini de içeren rüya, tecrübe sahibi olunmayan işlerle fazla alakadar olmanın kişiye zarar getirebileceğini, riskleri aza indirmenin ve para konusunda daha dikkatli davranmanın stresi azaltacağını işaret eder.

Rüyada Şans Oyunu Oynamak

Boşa vakit geçiren, kendisini gerçek hayatın kurallarına uygun görmeyen ve hayal dünyasında yaşayarak geleceğini çok daha iyi şekilde kuracağını düşünen kimselerin hayal kırıklıklarını işaret eder. Şartları değiştirmek için yapılan iş değişikliklerinin kişinin beklentilerini karşılamayacağını, bu tip bir değişiklik için uygun koşulların şu an mümkün olmadığını da hatırlatan rüya, risk almak için koşulları yeniden gözden geçirmekte fayda olduğunu da alamet eder. Değişiklik yapmak isteyen rüya sahibinin maddi koşullarını fazla riske atmadan hareket etmesi gerektiğini de bildirir.

Rüyada Şans Oyunu Kazandığını Görmek

Talihi dönen rüya sahibinin çevresinde bir anda pek çok kişinin var olacağına ancak bu kimselerin çıkarlarını gözetmelerinden dolayı kişinin dikkatli hareket etmesinin iyi olacağını işaret eder. Parasal kaynakların artmasına delalet eden rüya, ailesine daha çok yardımda bulunacak rüya sahibinin iyilik timsali biri haline geleceğini, parasını ve şansını doğru kullanması halinde parlak bir geleceğin kendisini beklediğini de bildirir.

Rüyada Şans Oyunu Görmenin Psikolojik Yorumu

Hayalci yaklaşımlar içinde olan, kendisini olduğundan daha yetenekli gören ve çocukluğundan itibaren şişirilmiş bir egoya sahip olan kişilerin başarıya odaklı yaşamlarında pek çok hayal kırıklığına uğrayarak karamsar bir psikolojiye girmelerinin sembolüdür.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!