RuyaTabirleri.com

Rüyada Sansar Görmek

Rüyada sansar görmek, aile ile ilgili sorunların ortaya çıkmasına ve aile huzurunun bozulmasına delalet eder. Yaşanan sorunların rüya sahibinde çeşitli hastalıkların oluşmasına yol açacağına ve rüyayı gören kişinin uzunca bir zaman bu hastalıklarla meşgul olacağına yorulur. Aynı zamanda, çok sevilen bir dostun ihanetine de işaret eder.

Rüyada Sansar Yakalamak

Rüyada sansar yakalamak ya da yakaladığını görmek, ortaya çıkan ailevi sorunların zor da olsa çözümleneceğine ve yitirilmiş olan aile saadetinin tekrar kazanılacağına delalet eder. Uzun zamandır uğraşılan hastalıkların tedavisinin en kısa zamanda meyvelerini vereceği anlamına gelir.

Rüyada Sansardan Kaçmak

Rüyada sansardan kaçmak, rüya sahibinin gelecekle ilgili kurduğu planlar için yeteri kadar girişken olmadığına, gerekli adımları atmadığına ve bu yüzden karşısına çıkan sorunların hayallerine ulaşmasını engelleyeceğine işaret eder.

Rüyada Siyah Sansar Görmek

Rüyada siyah sansar gören kişinin, aile hayatında dönüşü olmayan sorunlarla karşılaşacağına yorulur. Sürekli yaşanan tartışmaların gün geçtikçe artacağı anlamına gelir.

Rüyada Samur Görmek

Rüyada samur görmek, çalınan ya da çalınacak mallara işaret eder. Rüya sahibinin, yıllardır biriktirdiği malının ve mülkünün parça parça elinden alınacağına ve kişinin içten gelen gizli bir hastalıkla boğuşacağına yorulur.

Rüyada Samur Kürk Görmek

Rüyasında samur kürk görmek, rüya sahibi için iş hayatında kazanılan başarılarından ötürü ödüllendirilmesine ve toplum içindeki yerinin yükselmesine yorulur.  Aynı zamanda rüyayı gören kişinin, gelecekte kendi işini kurup daha büyük başarılara ve daha fazla şöhrete ulaşacağına da delalet eder.

Rüyada Porsuk Görmek

Rüyada porsuk görmek, kişinin birçok iş alanında biriktirdiği malı ve mülkü sermaye yaparak kendi işini kuracağına ve kurduğu işle malını arttıracağına yorumlanır. Aynı zamanda rüyayı gören kişinin tek başına çok başarılı olacağına delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Sansar Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. ali (12 Ekim 2015 saat: 11:29)

    rüyamda eski yıkılan evimizin üzerinde sansar gördüm.Dolaşıyordu fakat beni hiç korkutmadı.
    not: önceden eski yıkılan evimizin köşesinde sansar yuvası olurdu bizde hemen hemen yaz günleri her gün görürdük. bilinç altı olabilirmi ?

  2. mustafa doğan (18 Şubat 2015 saat: 04:14)

    Rüyamda küllerle bir yere döküp ateş yakmaya çalışıyorum sonra parmaklarımi küllere daldırip kontrol ediyorum küllerin sıcak olduğunu hissedince elimi çekiyorum ve ağac kabuklarını üzerine atıyorum ateş tutuşmaya başlayınca birden ateşin üzerine bir yılan ve bir sansar veya gelincik karın üstü uzaniyor o esnada dedem bana sesleniyor sonra o gelincik veya sansar tam emin olamadığım için böyle diyorum. İşaret parmagimın kökünden itibaren ısırmaya başlıyor ve yavaş yavaş yukarı çıkıyor sonra ben bunun kafasından tutmaya çalışıyorum o esna da agzinin iki tarafında. Bulunan dizlerinin arası açılıyor tabi. Parmagimi ısırma esnasında sesi kulaklarımı kemiriyor sonra uyanıyorum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,