RuyaTabirleri.com

Rüyada Şantiye Görmek

Rüyada şantiye görmek, rüyayı gören kişinin mesleğinde öne çıkacağına, kendi ekmek teknesine sahip olacağına, düşmana karşı mahcup olmayacağına, kariyerinde aşama kaydedeceğine, yönetici makamına oturacağına, önemli işlerde son kararı verecek ve tabiri caizse masaya yumruğunu vuracak ve kararlarını uygulatacak kadar güç ve kudret sahibi olacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin ticarete yeteneği olduğu anlamına gelir.

Rüyada İnşaat Şantiyesi Görmek

Rüyayı gören kişinin meslek hayatında alacağı başarının planladığının ve beklentisinin de çok üstünde olacağına, zaferlerine kimsenin engel olamayacağına, yollarına çıkan zorlukların kendisini yıldıramayacağına, yolundan geri çevirmeyeceğine ve kendisine geri adım attıramayacağına tabir edilir.

Rüyada İnşaat Görmek

Rüyayı gören kişinin kendisini bazı konularda yetersiz, eksik ve bilgisiz gördüğüne, bu amaçla yola çıkacağına, ilerlemek ve uzmanlaşmak istediği alanlarda eğitim alacağına, konferans ve seminerlere katılacağına, yerinde sayan kimse olarak kalmak istemeyeceğine işaret eder.

Rüyada İnşaat Yapmak

Rüyayı gören kişinin hayatın her alanında çok yetenekli kimse olduğu şeklinde kabul edilir. Rüya sahibinin kendi çabalarıyla, hırsı ve inancı sayesinde mutlaka bir yerlere gelmeyi becereceğine, geldiği noktada kalmanın yollarını bulacağına dolayısıyla da başarısının da, kazancının da, mutluluğunun da kalıcı olacağına tabir edilir.

Rüyada İnşaat Halinde Ev Görmek

Rüyayı gören kişinin sabrının sonunda er ya da geç muradına ereceğine, nasiplerini alacağına, hak ettiklerine, hayallerine, beklentilerine ve de amaçlarına kavuşacağına alamet eder. Rüya sahibinin şansının açılacağı anlamına gelir ve hayırlara yorulur.

Rüyada İnşaat İşçisi Görmek

Rüya sahibinin alçakgönüllüğü sayesinde karşısına hep iyi insanların çıkacağına, bu kişilerin kendisi için hep faydalı olacağına, ona destek vereceğine, ilerlemesine, gelişmesine, kalkınmasına, yükselmesine ve de iyi noktalarına gelmesine vesile olacağına delalet eder. Rüya sahibi hayırlı olaylar yaşayacaktır diye yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: