RuyaTabirleri.com

Rüyada Sap Görmek

Rüyada sap görmek, kişinin, üzüntülerinin sona ereceğine, dertlerinin yakın bir zamanda biteceğine, sorunlarından kurtulup sevince kavuşacağına, hasretlerin ve çekilen maddi sıkıntının biteceğine, ferahlığa çıkılacağına ve hastalıktan kurtuluşa erileceğine işaret eder. Atılan adımlar sayesinde rahata ermeye, sorunlardan ve musibetlerden kurtulmaya, sıkıntılardan ferahlığa çıkmaya, rahatlık yaşamaya ve alışkanlıkları olumlu olarak değiştirmeye rivayet eder.

Rüyada Sap Saman Görmek

İş hayatında çok büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine, maddi ve manevi sorunların hiçbir zarar bırakmadan ortadan kalkacağına, çok mutlu bir dönem geçirileceğine, güzel, sevinçli ve hayırlı bir haber alınacağına, hayatın alınacak haberler üzerine düzene gireceğine, uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı durumların sona ereceğine ve mutlu olunacağına tabir edilir

Rüyada Sap Çekmek

Çok başarılı ve kazançlı işlere girileceğine, herkes tarafından kıskanılan çalışmalara imza atılacağına, sorunların yakın zamanda atılacak akıllıca adımlar sayesinde biteceğine, herkes tarafından çok sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına ve rahata erileceğine işaret eder.

Rüyada Sapı Olmayan Bıçak Görmek

Sevilen kişiler ile kurulan ortaklıklar sayesinde çok iyi konumlara gelineceğine, maddi ve manevi olarak çok rahat edileceğine, sevinçli haberler alınacağına, sıcak ve uzun süreli dostluklar kurulacağına, işlerin günden güne daha da artacağına, imkânların çok daha iyi olacağına ve büyük başarılar kazanılacağına alamet eder.

Rüyada Saplı Süpürge Görmek

Sıkıntılı zamanların yakın olduğuna, zor geçecek bazı olaylar yaşanacağına, elde bulunan maddi imkânların rahat bir şekilde kullanılacağına, üzüntülerin biteceğine, hayır getirecek noktalara gelineceğine, güzel olaylarla karşılaşılacağına ve sevinç yaşanacağına delalet eder.

Rüyada Saplı Bardak Görmek

Hayırlı bir rüyadır. İş hayatında mutlu olunacak ve çok kazanç elde edilecek bir çalışma yapılacağına, bereketli günler geçirileceğine ve rahata erileceğine yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: