RuyaTabirleri.com

Rüyada Sargı Görmek

Rüyada sargı görmek, iyilik görmek, hastalıklar için şifa bulmak, para konusunda eli sıkışan kişiler için aniden gelecek maddi yardım demektir. Sargı gören kişilerin kavgalı oldukları insanlar varsa araya giren bir arkadaş sayesinde ilişkileri yeniden düzelir. Moral bozukluğunun yok olacağı iyi gelişmelere, kişinin motivasyonunu artıracak sözler işiteceğine ve ailesinden sıkıntılı bir döneminde göreceği destekle hayatını yeniden toparlamaya başlayacağını işaret eder. Özel yaşamında tartışmaların yaşandığı ve karşılıklı iletişimin kopuk olduğu durumların sona ereceğini, empati dolu, anlayışlı ve hoşgörülü bir iletişim içine girileceğini de ifade eder. Kişiyi rahatsız eden bir takım korkuların biteceğine de müjde veren rüya, hayal dünyasından çıkarak gerçek hayat koşullarına uygun şekilde hareket edileceğini, geleceğin garanti altına alınacağını da bildirir.

Rüyada Sargı Bezi Görmek

Kişiyi üzen bir olayın veya ruhsal sarsıntı geçirmesine neden olan bir kazanın sonrasında yaşanacak korkuların zamanla geçeceğini bildirir. Manevi anlamda kişinin içine dönerek yaşayacağını, bir müddet yalnız kalarak ne istediğini, hayatta neler yapmak istediğini daha net bir şekilde kavrayacağını ifade eder. Rüya sahibinin içini daraltan, sürekli endişe içinde kalmasına neden olan duygusal durumların bir süre daha devam edeceğini ve kişinin kendisini daha güçlü hissettiği ana kadar bu duygusal gelgitlerin esiri olacağını bildirir.

Rüyada Sargı Beziyle Yara Sarmak

Hayırlı neticelenecek bir iş girişimine, daha önce başarılı olunamayan bir sınava yeniden girip istenilen sonucu almaya, aksilikler çıkan veya resmi prosedürlere takılan bir tayin ya da atama sürecinin kişinin lehine sonuçlanacağına alamettir. Bir süre sıkıntı çekilse de, gelişmelerin kişinin lehine sonuçlanarak, isteklere ulaşılacağını da alamet eder.

Rüyada Sargı Görmenin Psikolojik Yorumu

Kişinin kendi gerçeklerinin farkına vardığının ve bir süredir hayatı ile ilgili kararlar aldığının, duygusallıktan ve aşırı hayalci tutumlardan uzaklaşarak, daha çok ayakları yere basan şekilde yaşadığının işaretidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!