RuyaTabirleri.com

Rüyada Sarhoş Görmek

Rüyada sarhoş görmek, rüya sahibinin kendi hataları nedeni ile sağlığından, malından ve parasından olacağına işaret eder. Rüyasında sarhoş gören kişi, deyim yerindeyse kendi kafasızlığının kurbanı olacaktır ve büyük sıkıntılar yaşayacaktır diye tabir edilir. Rüya sahibinin hak etmeden kazandığı parası kendisine yar olmayacak ve bir kuruşundan bile istifade edemeden pul olacak ve elinden kayıp gidecektir. Rüyada sarhoş görmek, hayatın dengesinin bozulmasına ve rüya sahibinin maddi anlamda ağır bedeller ödemek zorunda kalmasına tabir edilir. Aynı zamanda belalı kimselere bulaşmak anlamına da gelmektedir.

Rüyada Sarhoş Olduğunu Görmek

İşlerin tersi yönde ilerlemeye başlamasına, yokluğa düşmeye ve bu nedenle de hane içindeki huzurun kaçmasına işaret eder. Rüya sahibinin elini attığı her işi ters tepecek ve kendisine zarar ettirecektir. Yoklukla geçecek günlerin yaklaştığı şeklinde değerlendirilir.

Rüyada Sarhoş Kadın Görmek

Rüya sahibinin itibarını zedeleyecek, insanlar arasındaki güvenilir imajını sarsacak ve onu kötü durumlara düşürecek bir iş yapmasına ya da söz söylemesine delalet eder. Rüyada sarhoş kadın görmek büyük bir hataya düşmeye tabir edilir.

Rüyada Sarhoş Erkek Görmek

Rüyada sarhoş erkek de kadın da aynı şekillerde yorumlanır. Rüya sahibinin gözden düşmesine, gönüllerdeki yerinden olmasına neden olacak bir iş yapmasına yorulur.

Rüyada Sarhoş Birini Görmek

Rüya sahibinin hayatında işe yaramayan, hatalarından ders almayan yani arsız, uğursuz, kan emici, rüya sahibini sömürüp sürekli malından yiyen, yaptıkları ve konuştukları ile rüya sahibini küçük düşüren bir kimseye işaret eder.

Rüyada İçki Görmek

Hak yolundan uzaklaşıp, günaha sapmaya ve bu işten fayda sağlayarak geçimini bundan çıkarmaya yorulur. Rüya sahibi için başkalarının hakkını yiyerek yolunu bulduğu yorumu yapılır. Bu nedenle toplumda itibarı da yoktur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Sarhoş Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Yağız (27 Şubat 2014 saat: 16:34)

    Merhabalar. İyi günler. Rüyamda geceleyin uyurken biri balkon camımı tıklıyor. Kapıyı açıp balkona çıktığımda hiç tanımadığım sarhoş bir gence rastlıyorum. Ve kalacak yeri olmadığı için bana geldiğini söylüyor. Bende ters tepki vermeyip misafirim olmasına müsade ediyorum. Sonra birden bire istifra edecek konuma geliyor. Etraf kirlenmesin diye tutup balkondan aşağına başını sarkıtıyorum. İstifra ederken başını ne tarafa çevirsem halı vb. eşyaların üzerini kirletmekten kaçamıyorum. Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

  2. Cansu (30 Aralık 2013 saat: 13:27)

    Rüyamda bir tekele giriyordum ve tekelden icki alip disari birakiyordum tekrar iceri girdim ciktigimda 2 tane sarhos adam ickimi almisti bende geri istedim bi tanesi kolumdan tutup beni yola firtatti bir taneside dövdü ve koluma baltayla 5 , 6 defa vurdu diğeride aynı sekilde yuzumu baltayla kesti sonra imdat die bagiriyorudum bi kac kisi gelip ayirdi ve sıçrayak kalktım sizce bu ne anlama geliyor ? :(

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,