RuyaTabirleri.com

Rüyada Sarı Araba Görmek

Rüyada sarı araba görmek, kişinin hastalanmasına, geçimini zorlukla sağlamasına ve iş yerinde yaşayacağı tartışmalara işarettir. Rüyada görülen sarı renk genellikle hastalık olarak yorulur. Araba ise, kişinin geçimini sağlamak için başvurduğu yolların hepsidir. Buradan yola çıkan tabirciler rüyada görülen sarı arabayı, kişinin geçimini onu zorlayacak ve sıkıntıya girmesine neden olacak yollardan kazanması olarak tabir etmişlerdir. Bazen de bu rüya, rüya sahibinin hayırlı olmayacak bir yolculuğa çıkmasına veya gurbete gidip orada yerleşmesine yorulur.

Rüyada Bebek Arabası Görmek

Rüyada görülen bebek arabası, genellikle meşakkatle çalışma, sıkıntı çekme ve üzülecek hadiselerin meydana gelmesine yorulur. Bu rüyayı görmek bazen de bekarlar için evlenmeye, evliler içinse bebek sahibi olmaya işarettir. Rüyada bebek arabası sürdüğünü gören kimsenin birden fazla kız ve erkek çocukları olur.

Rüyada Bir Arabanın Arkasından Gittiğini Görmek

Rüyasında bir arabanın arkasına düşüp gittiğini gören kişi önemli bir zatın mahiyetine girer veya büyük bir devlet adamının yanında çalışır. Bu rüya makam sahibi oldukça önemli bir kişiden yardım almaya, kudret ve güç sahibi varlıklı bir kişinin yanında çalışmaya veya devlet dairesinde işe girmeye yorulabilmektedir.

Rüyada Arabaya Bindiğini Görmek

Rüyasında arabaya binen kimse amirlik makamına yükselir veya herhangi bir kuruma müdür olur. Bu rüya, gören kişinin sahip olacağı evlatlardır. Öyle ki bu çocuklar büyüdüğünde anne ve babasına hayırlı evlat olurlar, onlara yardım eder ve her konuda yanlarında bulunurlar. Rüyada araba gören kimse eğer yolculuk yapmayı arzu ediyorsa, bu isteğine ulaşamaz ve istediği yere gidemez. Rüyada arabadan inmek ise makamını kaybetmeye, elindeki malından ve mülkünden olmaya, mevkisini kaybetmeye ve istediklerine ulaşamamaya işaret eder. Bazen de bu rüya uzun ve oldukça yorucu bir gezintiye çıkmaktır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada araba görmek hakkında çok ayrıntılı bilgiler verilen Rüyada Araba Görmek Rüyada Araba Sürmek ve Rüyada Araba Kullanmak sayfalarımızı okuyabilirsiniz.

Rüyada Sarı Araba Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. beyza (09 Ocak 2016 saat: 13:48)

    Bende rüyamda sari bi taksi gördüm arabaya bindim geziyorum surmesini bilmiyorum ama sasriyorum kndime ben araba surmesini bilmiyorum ki dedim gezi turana cikar gibiyim gezdim gezdim arbayi biraktim sonra beyaz bi tavuk gördüm onu kosturyorum oda benden kaciyor anlamdm neoldu karma karisik

  2. nur (17 Mart 2015 saat: 09:16)

    Ruyamda bir okuldayim kasvetli ve ortamdan kurtulup evime gutmeye calisiyorum sari bir juke:) sozde benimmis ama araba gomulu topraga en son arabanin üstüne biniyorum sonra bir sekilde arabayi çalıştırıyorum zor bela arabayi kullanip evime gidebiliyorum cok merak ettim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,