RuyaTabirleri.com

Rüyada Sarı Arı Görmek

Rüyada sarı arı görmek, rüyayı gören kişinin, başını büyük belalara ve sıkıntılara sokacak bir kişi ile dost ya da arkadaş olacağına ya da böyle bir kişi ile birlikte bir işe gireceğine delalet edilir. Aynı zamanda, kirli ve karanlık işlere girmiş ve bu şekilde çok ama haram paraya sahip olmuş kişi ya da kişilere tabir edilir.

Rüyada sarı arı görmek, insan sağlığını bozucu ve çok kötü etkiler yapan yiyecekler ya da içecekler ile haşır neşir olunduğuna işaret edilir.

Rüyada Bir Köye Sarı Arıların Girdiğini Görmek

Rüyada bir köye sarı arıların girdiğini görmek, şehir halkı ile başka kişiler arasında yaşanacak çok büyük ve kanlı çatışmaya yorumlanır.

Rüyada Sarı Arının Soktuğunu Görmek

Rüyada sarı arının soktuğunu görmek, rüyayı gören kimsenin hayatındaki kötü ya da terbiyesiz insanlar yüzünden büyük sorunlar ile karşılaşıp çok sıkıntılı ve zarar verici işlere girmesine delalet edilir.

Rüyada Sarı Arılarla Uğraşmak

Rüyada sarı arılarla uğraşmak, iş hayatında ve sosyal hayatta kötü, kendini bilmez ve insanlara zulmeden kişiler ile uğraşmak zorunda kalındığına işaret edilir.

Rüyada Yaban Arısı Görmek

Rüyada yaban arısı görmek, yapılan işler ve ortaya konan çalışmalar sayesinde insanlardan çok büyük övgüler alınacağına, sağlanan başarı sayesinde yeni iş teklifleri ve yüksek miktarda para kazanılacağına ve böylece daha iyi ve daha farklı çalışmalar yapmaya devam edileceğine yorulur.

Rüyada Yaban Arısı Tarafından Sokulmak

Rüyada yaban arısı tarafından sokulmak, iş hayatında ya da sosyal hayatta yaşanacak bir olaydan sonra rüyayı gören kişinin, çok büyük kötülükler yapan ve insanlara zarar vermeye çalışan biri olacağına ve uzun bir süre bu şekilde yaşayacağına tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!