RuyaTabirleri.com

Rüyada Sarı Ayakkabı Görmek

Rüyada sarı ayakkabı görmek, hastalığa neden olacak bir yaşantı sürmek manasındadır ve kişinin kendisine hiç dikkat etmediğine, sağlığını önemsemediği gibi, zararlı alışkanlıkları yüzünden kalitesiz bir hayat süreceğine alamettir. Durgunluk dönemine girileceğine, işlerde tatsız bir sürecin başlayacağına, gelirin düşmesiyle beraber kişinin kemerleri sıkmak zorunda kalacağına yorumlanır. Sarı ayakkabı kişisel ilişkilerde zorluklar yaşanacağını, uzlaşmaz tavrı olan bir kimseyle yapılacak ticaretin ilerde büyük sorunlara neden olacağını da bildirir. Karşılıksız aşk yüzünden acı çekmek demek olan rüya, verilen değerin karşılığının görülmeyeceğine, ümitsiz bir aşka düşen kişinin diğer işlerinden el etek çekerek daha da umutsuz bir hale düşeceğine de yorumlanır.

Rüyada Sarı Ayakkabı Satın Almak

Yapılan tüm uyarmalara, iyi niyetli konuşmalara ve ikna etme girişimlerine rağmen kişinin hala kendi bildiğini okumak istemesi sonucu düşeceği zor durumlara, yenilgilere alamettir. Düşmanlarına karşı mağlup duruma düşecek olan rüya sahibinin ele güne rezil olacağını, kendi ayağına kendisinin çelme takacağını, doğruları söyleyen insanları kendisinden uzaklaştırması sonucunda yakın çevresinde hiç düzgün bir arkadaşı kalmayacağını tabir eder.

Rüyada Sarı Ayakkabı Tamir Etmek

Eski defterleri yeniden açmak, eski aşkları veya yarım kaldığı için kişinin içinde yara haline gelen bir aşkı bugüne taşımak suretiyle huzurlu hayatını bir anda karmakarışık hale getirecek olan kişinin boşa çaba göstereceğini bildirir. Eskiden yeni olmayacağı konusunda kişiyi ikaz eden rüya, zamanını geçmişe takılarak geçiren kimselerin gelecekten beklentilerinin de karşılık görmeyeceğini, pişman olunsa da geç kalınacağını tabir eder.

Rüyada Sarı Ayakkabı Görmenin Psikolojik Yorumu

Sarı ayakkabı genellikle korkuları temsil eder. Kişinin geçmişte yaşadığı bir korkuya, zulüm görmüş olduğuna, fiziksel açıdan şiddete maruz kalındığına da yorumlanır. Bedensel olduğu kadar zihinsel korkuları da sembolize eden rüya, kişinin kendi duygu ve düşüncelerine hakim olamadığını, sürekli bir endişe ve tedirginlik içinde kaldığından dolayı günlük hayatında normalleşemediğini de ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!