RuyaTabirleri.com

Rüyada Sarı Ev Görmek

Rüyada sarı ev görmek, hane halkından birinin hastalanacağına ya da geçici bir rahatsızlık nedeniyle halsiz kalacağına yorumlanır. Özellikle soğuk algınlığı yahut grip gibi bir rahatsızlık yüzünden kişinin bir süre işlerine ara vereceğini ifade eder. Rüya sahibinin bütün kazancını helal şekilde elde etmesinin yanı sıra, haram konusunda çok dikkatli davrandığını bildirir. Rüyayı gören kişinin ya da hane içindeki kimselerin borcu varsa, yakın akrabalardan destek geleceğine işarettir. Özellikle beklenmedik kişilerden gelen bu yardım sayesinde rahat bir nefes alınacağını ve duygu dolu zamanlar geçirileceğine ifade edilir. İşlerde kesintilerin söz konusu olabileceğini ya da süregiden işlerde bazı aksilikler çıkabileceğini de bildirir. Yaşanan aksamalar nedeniyle maddi kazançta azalma olacağını ve bir süre bazı ödemelerinin erteleneceğini ifade eder.

Rüyada Sarı Ev Almak

Kişinin birikimleriyle alacağı bir arsa ya da ev konusunda bazı ihtilafların söz konusu olacağına alamettir. Özellikle üzerinde hak iddia edilen bir mal konusunda kısa süreli tartışmalar yaşanacağını bildirir. Bu dönemde miras meseleleriyle ilgili hukuki süreçte acele edilmemesi gerektiğinin altını çizer. Her türlü anlaşmazlığın yakın zamanda çözüleceğini yalnız, sabırla hareket etmek gerektiğini anlatır.

Rüyada Sarı Ev Satmak

Uzun süredir kişiyi rahatsız eden veya uykularını kaçıran bir meselenin nihayet sona erdiğini, müjdeler. Rahatlama demektir ve maddi açıdan borçlardan kurtulan rüya sahibinin daha dengeli bir mali duruma kavuşacağına alamet eder. Yeni planlar için acele etmemek gerektiğini ancak yine de geleceğe dair planları yürürlüğe sokmak için adım atmanın önemine de vurgu yapar. Kişinin kendisi ya da birinci derecede yakınlarından hasta olan varsa tez zamanda şifa bulacak demektir.

Rüyada Sarı Ev Görmenin Psikolojik Yorumu

Gerçeklerle hayal arasında sıkışmış kişilerin kendilerini bunalmış hissettiklerini ve duygusal yönden zayıfladıklarını anlatır. Aynı zamanda aile hayatında geçmişte yaşanan olumsuzlukların kişi üzerinde çok büyük olumsuz izler bıraktığını da işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!