RuyaTabirleri.com

Rüyada Sarı Gül Görmek

Rüyada sarı gül görmek, kişinin doğru yolda olduğunun göstergesidir. Bu rüya evli kimseler için iyi ve güzel geçimli bir eşe sahip olma anlamına gelmektedir. Bazen de sarı gül hastalığa veya hastaneye gitmeye işaret etmektedir. Rüyada sarı gül alan kimse çeşitli rahatsızlıklar geçirir; fakat tüm bu rahatsızlıklar sonunda güzel bir sonuca ulaşır. Rüyasında bir demet sarı gül başınıza gelecek bazı kötü olaylar sonucunda endişe duymanız veya üzüntü içinde olmanız anlamındadır. Rüyasında sarı gül koklayan kimse özel hayatında bazı zorluklarla karşılaşır veya bu rüya yakında elinize hayırsız bir malın geçmesine delalet etmektedir.

Rüyada Sarı Gül Toplamak

Rüyada sarı gül toplayan kimse eğer bekarsa yakında güzeli, çekici ama iffetli bir eşe sahip olur. Evliler içinse bu rüya aile hayatında yaşanılan sıkıntıların yakında sona ereceğinin göstergesidir. Rüyasında çok sayıda sarı gül toplayan kişi, birtakım zorluklarla karşılaşır. Bu rüya özellikle maddi anlamda yaşanılacak sıkıntıların da göstergesidir. Rüyasında bahçeden sarı gül toplayan kişi, sevineceği bir haber alır veya mutlu olacağı bir hadiseyle karşılaşır.

Rüyada Sarı Gül Hediye Etmek

Rüyasında tanıdığı bir kişiye sarı gül hediye eden kimse, uzun süredir görüşmediği bir arkadaşı ile karşılaşır ve ona ikramlarda bulunur. Bu rüya bazen de hediye ettiğiniz kişinin yaşayacağı bazı hastalıklara işaret etmektedir. Rüyada doğum gününde sarı gül hediye etmek, güzel sörlerinizle insanların kalbini kazanacağınıza ve uzun, mutlu bir ömür geçireceğinize yorumlanmaktadır.

Rüyada Sarı Gül Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada görülen sarı gül ayrılık korkusunun göstergesidir. Çünkü sarı gül genellikle ayrılık anlamına gelmektedir. Gerçek hayatında çok sevdiği bir kişiyi kaybetmek korkan veya kendisinden uzaklaşmasından endişe eden kimse böyle bir rüya görebilmektedir. Bazen de bu rüya gören kişinin melankolik ruh halinin bir habercisidir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Sarı Gül Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. gözde (22 Haziran 2015 saat: 16:18)

  Selamlar..
  Rüyamda bir sınıftayım din dersindeymiş dersin sonunda din hocasi size gül babadan güller getirdim diyerek kirmizi ve sari güller dagitiyor banada sarı gül veriyorlar okul biteli çok oldu ayrıca ewli ve hamileyim gerçekten gül baba diye bir ermiş varmis ben bu kişiyi bilmiyordum rüyamı yorumlarsaniz sevinirim..

 2. Nilgün (15 Şubat 2015 saat: 00:39)

  Balkonda saksıdan dökülmüş olan sarı güllerin sarı olan kısımlarını süpürgeye bir araya topladım .rahmetli annem hadi kızım yoruldun artık diyor( temizlik yapıyoruz) bende anneme diyorum ki güllerin güzelliğine bak çöpe atmayalım bak ne yapıcam diyorum. Güllerin sarı kısımlarını rier kucak dolusu yerden alıp balkondan aşağı atıyorum.amacım aşağıda oynayan cocukları eylendirmek.çocuklar ellerini havaya kaldırıp gül yapraklarını yakalamaya çalışıyorlar.

 3. gunay (07 Şubat 2015 saat: 22:47)

  Salam men Gunay 27 yasindayim bekarim. Ruyamda gordum ki bir yol var yolun basinda boyuk yesil bir agac var.Yolun kenarlari yesillikdi.Agacin yaninda ag geyinmis bir erkek var 45 yaslarinda biri.Guzel yuzlu bana bakiyor..Yorumunu merak ediyorum…Tesekkurler

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,