RuyaTabirleri.com

Rüyada Sarı Kedi Görmek

Rüyada sarı kedi görmek, rüyayı gören kişinin hayatında daha önce hiç yapmadığı hatalar yapacağı, etrafındakileri küstüreceği, kızdıracağı, onların tepkisine neden olacağı yanlışlara düşeceği anlamına gelir. Rüyayı sahibinin kötü, art niyetli ve tekin olmayan işler yapan insanlara uyarak onların yolundan gideceğine ve bu nedenle de hem canını hem de malını hiçe sayarak kendini tehlikelere atacağına işaret eder.

Rüyada Sarı Kedi Sevmek

Rüyasında sarı kedi sevdiğini gören kişinin, onun aklını çelecek ve kendisini doğru yoldan ederek, meşru olmayan yollara sokacak, bu nedenle de hem itibar kaybetmesine hem de Allah katında günahkâr olmasına neden olacak bir kişiye kanacağına ve ona uyarak kendisiyle işbirliği yapacağına rivayet edilir.

Rüyada Sarı Kedi Yavrusu Görmek

Rüyayı gören kişinin kolay yoldan kazanç ve mal edinmek için kafasına girmeye çalışan ve onu yüz kızartacak işlerin içine çekecek olan kimselere yakınlaşacağına ve tabir yerindeyse şeytana uyarak o kimseler nedeniyle haksız kazanca bulaşacağına alamet eder.

Rüyada Sarı Kedi Öldürmek

Rüya sahibinin kafasındaki kötü düşüncelerden, onu yanlışa sürükleyecek niyetlerinden ve boş heveslerinden kurtulmayı başararak hem kötülükten arınacağına hem de bu sayede hafifleyerek rahatlayacağına ve huzur bulacağına işaret eder. Kişi, az ama helal olsun diye benimsediği yaşam felsefesinden vazgeçmeyecek demektir.

Rüyada Sarı Beyaz Kedi Görmek

İnsanın fıtratına uygun olan iyi ve kötünün bir arada olması anlamına gelir. Yani her insanda olduğu gibi rüya sahibinin de hem iyi hem de kötü düşünceleri olduğuna, isterse hayırlı şeyler yapabileceğine isterse de şerli olaylara karışacağına tabir edilir.

Rüyada Sarı Büyük Kedi Görmek

Rüyayı gören kişinin çok riskli işlere gireceğine ve daha fazlasını kazanmak için herşeyi yapacak kadar gözünü karartacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Kedi ile ilgili çok ayrıntılı olarak anlatılmış tabiri Rüyada Kedi Görmek sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Sarı Kedi Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Batuhan (16 Aralık 2014 saat: 06:03)

    Merhaba.rüyamda basından yaralanmış kafasının bir bölümü kan ve yuvarlak yara olmuş bir sarı kedi gördüm kediye yardım etmek istedim ama kedi kaçtı biraz peşinden gittiğimi hatırlıyorum ama yakalayamadım yaralı kediyi görmeden önce birkaç sarı kedi daha görmüş olabilirim hatırladığım kadarıyla.şimdiden teşekkür ederim.

  2. maral bayindirik (07 Aralık 2014 saat: 07:06)

    Rüyamda kocaman bir yemek masasında yemek yiyorum.ama etraf baya kalabalık.o sirada telefinuma mesaj geldiğini görüyorum yeni ayrıldığım erkek arkadaşımdan.kafami kaldiriyorum ayrildığım erkek arkadaşım karşımda elinde küçük bir kedi var.ona diyorum ki kediyi anneme ver sende gel yemek ye.daha sonra bir eve giriyorum evin içinde kediler var.evin icinde dolasirken bir kadının namaz kıldığını görüyorum.yorumlarınızı bekliyorum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,