RuyaTabirleri.com

Rüyada Sarı Kuş Görmek

Rüyada sarı kuş görmek, hastalık habercisidir. Verem gibi kişiyi yavaş yavaş tüketen ve ölümcül sonuçları olabilen bir hastalığın teşhis edilmesine ve sonrasında ağır bir tedavi sürecine girileceğine alamet olan rüya, ayrılıkların ve ölüm haberlerinin de alameti olarak görülür. Sarı kuş iyiye yorulmadığı gibi, kişinin alacağı her türlü olumsuz habere, işlerin bir türlü yoluna girmemesine, para kaybı ile beraber borçların artış göstermesine de tabir edilir. İkili ilişkilerinde karşı taraftan saygı görmemek ve ne yapılırsa yapılsın sevilen bir kimseden ayrılmak zorunda kalıp, hasret çekmek ve duyulan özlem nedeni ile psikolojik olarak yıpranmak manalarına da gelir. Sarı kuş, kişinin günden güne yıpranacağı gelişmelere maruz kalacağının bir işaretidir.

Rüyada Sarı Kuş Beslemek

Kişiye zararı olduğu halde bir türlü vazgeçilemeyen alışkanlıkların varlığına ve bağımlılıklara işarettir. Alkol veya uyuşturucu madde kullanımına da alamet olan rüya, kişinin ciddi bir yardım alması gerektiği konusunda uyarıda bulunur. Evinde sarı kuş beslediğini görmek, hane içinden bir kimsenin yaptığı yanlışlara göz yumarak, o kişiyi daha sonra içinden çıkılması zor, geri dönülmesi imkansız bir yola itmek anlamına da gelir ve rüya sahibinin iyilik yaptığını zannettiği bir konuda sessiz kalarak bir başkasına zararı dokunacağını da tabir eder.

Rüyada Ölmüş Sarı Kuş Görmek

Sıkıntı veren birinden kurtulmak veya böyle bir arkadaşlığı sona erdirmek, hastalık yüzünden yarım kalan işleri bitirmek, uzun süren bir sorunu çözüp rahata ermek şeklinde tabir edilir. Kişiyi sarsacak bir haberin gelmesi şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Sarı Kuş Görmenin Psikolojik Yorumu

Bağımlılık içinde olunduğunun sembolüdür. Kişinin bağımlı olduğu bir nesne de olabilir bir kişi de. Genellikle uyuşturucu madde, alkol veya bir kimseye aşırı bağlanma ve onsuz yaşayamama düşüncesi içinde olunduğunun, bu durumun kişinin tüm hayatını olumsuz şekilde etkilediğinin ifadesidir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Sarı Kuş Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Fatih (09 Mart 2016 saat: 00:42)

    Selamin aleyküm kolay gelsin…Ben rüyamda kanatlari kuyruğu renkli biraz büyük bi kuş gördüm ama ne tür bi kuştu bilemedim.yüksektrn gelip evin balkonuna kondu ve etrafta bulunan akrabalarim kuşun etrafina toplandi kuşu sevmeye başladilar ve rüyam bitti yorumlariniz için teşekkür ederim…

  2. selami (09 Ocak 2016 saat: 00:08)

    evlilik icin istiharete yattim ve o gece . kuck sirin bir sari kus koltukta duuruyor ben elimi nazikce uzatiyorum o elimin avucuna cikiyor hic kacmiyor geziniyor elimde sonra elime pisliyor boncuk gibi ve sonra ruyam bitiyor. manasini yazarsaniz cok sevinirim .

  3. Gülistan (06 Ekim 2015 saat: 10:09)

    Rüyada arkadaşlarla geziye gidiyoruz erkek kardeşimde var bizimle gezi alanimiza variyoruz arabadan inip yürürken erkek kardeşim bi kümes gibi yerden çıkıyor elinde çok güzel bi kuş var bana vermesini istiyorum gel sende bulursun diyor geniş arazide ilerliyoruz kuş ararken yerde ölü siyah kuşlar görüyorum birden sarı kahve ibibikli bir kuş görüyorum yerde yavaşça eğilip alıyorum elimde severken eve goturecem benim olacak diyorum kardeşime öyle severken elimde uçuyor sonra kardeşim ve kız arkadaşımla bi tarihi bi yapıya giriyoruz üç tane genç erkekte içerde bıçakla duvara adımı yazıyorum ani olsun diye bi yere yazabiliyorum ikincisini yazamiyorum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,