RuyaTabirleri.com

Rüyada Sarı Kutu Görmek

Rüyada sarı kutu görmek, kişinin alacağı can sıkıcı bir havadise veya bir işe girişeceği sırada gelen kötü haber nedeniyle moralinin bozulacağına ve hevesinin kaçacağına tabir edilir. Nişan ya da söz yapmak üzere olanlar için aileler arasında başlayan sıkıntıların gün yüzüne çıkmasıyla yapılacak törenin tarihinde değişiklik yapılacağını alamet eder. Sarı kutu almak bir sırrı saklamak, gizlemek demektir. Sarı kutu bulup, açtığını görmek bir başkasının herkesten sakladığı bir sırrına vakıf olmak ve bu kişi hakkında bilinmeyenleri öğrenmek demektir. İçi boş sarı kutu görmek ise boş yere vesveseye kapılan rüya sahibinin kendisini de, ailesini de boşa üzdüğüne, kederli hali nedeniyle işine de gereken ilgiyi gösteremediğine yorumlanır.

Rüyada Sarı Kutu Almak

Aşka düşmek, coşkulu duygular yaşamak ve hayat eşini bulmak demektir. Özellikle bekarlar için güzel bir rüyadır ki platonik aşkların gerçek olacağına, kişinin sevdasına aynı şekilde karşılık bulacağına delalettir. Rahat ve özgür hissedilen, maddi, kaygılardan uzak bir hayatın habercisidir. Sarı kutu aldığını görenlerin kız evlatları olur ve bekarlarsa kısa sürede ani bir evlilik yaşarlar. Bekarlar için duygularını belli eden, saygıda kusur etmeyen, işveli, cilveli bir eşe sahip olmak anlamına gelir.

Rüyada Sarı Kutu Bulmak

Beklenmedik bir kısmete ve bir anda muradına ermeye işarettir. Yuva kurmak ya da hayat arkadaşını bulmak anlamına gelen rüya, gelecek planlarının ani şekilde değişeceğini, güzel sürprizlerle karşılaşılacağını delalet eder.  Kutunun şekli bozuksa yaşanacak ilişkinin kavgalarla dolu olacağına yahut sinirli biriyle evlilik yapılacağına delalettir.

Rüyada Sarı Kutu Görmenin Psikolojik Yorumu

Saklanan, sahibine iletilemeyen sözler olduğuna ve rüya sahibinin birine gizli bir aşka tutulduğuna işarettir. Bu kimseye ulaşamıyor olmanın sıkıntısını ifade eden rüya, aynı zamanda hislerin ortaya çıkmasından korkulduğunu da gösterir. Sarı kutu aynı zamanda kişinin çocukluğunda yaşadığı bir korkudan dolayı sosyal yaşantısında zorluklar çektiğini de bildirir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!