RuyaTabirleri.com

Rüyada Sarı Mont Görmek

Rüyada sarı mont görmek, umutların yeniden yeşereceğini bildirir. Özellikle yakın geçmişte parasal konularda zarar eden, iş yerini kapatan veya iflasını veren kişilerin yeniden başlayabilmek için fırsat bulacaklarını, borçlarını hafifleterek işlerine yeniden kaldıkları yerden başlayacak gücü bulacaklarına alamet eder. Sıkıntılardan büyük ölçüde kurtulmak demek olan rüya, ruhsal aydınlanmanın da ifadesidir ve maneviyata olan düşkünlüğün bu dönemde daha fazla artacağına, özel hayatını başka insanlara kapatarak daha sakin, huzurlu bir yaşantıya başlanacağına delalet eder. Sarı mont giyen kişi bayansa, eşi çok neşeli, toplumsal meseleler üzerine kafa yoran, siyasetle ilgilenen, iletişimi güçlü biri olur. Eğitime önem vermenin, evlatlarına en iyi imkanları sunacak olmanın tabiri olduğu gibi, yaşam kalitesinde oluşacak yükselişin de habercisidir.

Rüyada Sarı Mont Almak

Kendine önem vermek, özen göstermek ve hayatını düzene sokmak için gayret sarf etmek demektir. Olumsuz olayların etkisinden kurtulacak olan rüya sahibinin hayata daha pozitif bakmasıyla beraber, karşısına çıkacak her türlü fırsatı da değerlendireceğini, kötü alışkanlıklardan ve yük olan arkadaşlarından kurtulacağını, kendisine mutlu hissedeceği bir çevre oluşturacağını alamet eder. Sarı mont almak hasta kişilerin biraz daha iyileşeceklerini ancak tedavilerinin bir müddet daha süreceğini de belirtir.

Rüyada Sarı Mont Giymek

Mesleki anlamda karşılaşılacak bazı zorluklara dikkat çeken rüya, yılmadan ilerlendiği takdirde mutlak başarıyı elde etmenin zor olmayacağını, herkesin takdirini kazanacak biri olmayı müjdeler. Kötü düşüncelerden sıyrılmak, üzerindeki rehavetten ve tembellikten kurtulmak demek olan rüya üşengeç tavırlardan vazgeçip yeniden çalışmaya başlayacak olan rüya sahibinin çevresine güven veren biri haline geleceğine, pek çok iş fırsatının ayağına geleceğine ve şansının döneceğine de delalettir.

Rüyada Sarı Mont Görmenin Psikolojik Yorumu

Kendine olan güvenin azaldığı bir dönemden geçen kişilerin inançlarının da eski gücünün kalmadığını bildirir. Hayatı her alanda sorgulamaya başlamanın, yaşanan olumsuzluklardan gerekli dersleri çıkarmak için analizler yapıldığını tabir eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!