RuyaTabirleri.com

Rüyada Sarı Renk Görmek

Rüyada sarı renk görmek manevi duyguların çok güçlü ve yoğun olduğu anlamına gelir. Rüya sahibi her şeye gönül gözüyle bakıyor demektir. Rüyada sarı renk, her şeye duygusal olarak baktığı için, gözünden yaş eksik olmayan kişiye yorulur. Bu kişi, derin duyguları nedeni çok yıpranıyordur. Çünkü yanı başında yaşanan her acıyı kendi acısı sayıyor, her haksızlığı kendine yapılmış hissediyor, zulüm ve merhametsizlik karşısında duygusal çöküntü yaşıyordur.

Rüyada sarı renk görmek, hayatı bir kitap gibi yaşamış, her yaşadığından başkalarına örnek olması için ibretlik ders çıkarmış, kendisine her konuda akıl danışılabilecek, engin hayat tecrübesi olan bir kimse ile tabir edilir.

Rüyada Sarı Renk Çanta Görmek

Sıkıntı ve zorluk çekmek ile ifade edilir. Rüya sahibinin başına, sıkıntı verecek, neşesini ve rahatını kaçıracak bazı olaylar gelecek ve eve kapanmasına neden olacak demektir. Rüya sahibinin işinin başında olmasına engel olacak bir sorun olacağı anlamına da gelir.

Rüyada Sarı Renk Perde Görmek

Rüya sahibinin evinde yaşanacak olan mutluluğa ve huzura işaret eder. Rüya sahibi bekârsa annesi babası kendisinden razıdır eğer evliyse de eşi kendisinden memnundur. Rüyasında sarı renk perde gören kişi anlayışlı yapısı sayesinde hane halkı tarafından çok seviliyor ve değer görüyordur.

Rüyada Sarı Renk Gömlek Görmek

Ağız tadının kaçması, düzenin bozulması, işlerin tersine dönmesi olarak tabir edilir. Rüya sahibi kısmetsiz ve şansız olduğu bir sürece girecek, hem morali hem sağlığı bozulacaktır.

Rüyada Sarı Renk Yılan Görmek

Rüyada sarı renk yılan, rüya sahibinin etrafındaki fesat ve dedikoducu bir kimseye ve bu kimsenin içinde olduğu zorluğa delalet eder. Rüya sahibini çekemeyen bir kişi, belalı bir durumun içine düşecektir.

Rüyada Sarı Renk Çiçek Görmek

Dünya nimetlerinin en güzellerine ve en hayırlı olanlarına sahip olmak anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Sarı Renk Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Nur (01 Mayıs 2014 saat: 03:14)

  Bu aralar eşimden ayrılmak üzereyim bana dava açtı
  Çok zor günler geçiriyorum bu ikidironun hakında gördüğüm rüyalarda
  Hep vahşi hayvanlar var geçtiğimiz günlerde gördüğüm rüyada onun evini vahşi hayvanlar istila etmiş beni görünce kaçıyorlar.ayılar yere dökülmüş reçelleri yiyorlar çok üzülüyor ve diyorumki o bana dava açmış ayrılmak için keşke ayrılmasakta evini temizlerdim tüm vahşi hayvanlar beni görünce kaçıyorlar ve benim geçtiğim yollar temizleniyor
  Bu günde buna benzer rüya gördüm Aslan kapıdan girmek istiyo herkeze sesleniyorum kimse duymuyo korkmuyorum Pekkan kuşu falan var bazıvahşi hayvanlar ve zeytin yediriyorum eşim beliriyor elimde sarı havlanta var içinde banyo için dışı fırçası vs ,,, sizce bunların yorumu nedir ( teşekkürler )

 2. Tuğba (01 Mart 2014 saat: 12:09)

  Kasvetli bir yerden çıkıyorum bi trene biniyorum tren hareket etmeye başlıyo ve sarı,turuncu ve daha nice renkli çiçeklerle dolu bi yerden geçiyo bi süre sonra salıncakta sallanır gibi uçmaya başlıyorum ben yükseldikçe kırmızı çiçekli bir ağaç görüyorum çok güzel bi ağaç ona dokunuyorum arkama baktığım da o kasvetli yerde bıraktıklarımı göremez oluyorum. O yerde bıraktığım insanları da gerçek hayatta tanıyorum. ama cennet gibiydi kahkaha atark uyandım

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , , ,