RuyaTabirleri.com

Rüyada Sarı Saçlı Olmak

Rüyada sarı saçlı olmak, zihin açıklığı ve düşüncelerde berraklık demektir. Kişinin yakın geçmişte kafasını karıştıran bazı olaylar yaşadığını ancak kendisini toparlamaya başladığını, olaylara nesnel yaklaşımları sayesinde daha sakin, çözüm odaklı yaklaşacağını, insanlara saygılı davrandığı için kendisinin de her daim saygı göreceğini bildirir. Mevcut yaşam koşullarında geniş çerçeveli bir iyileşme olacağını, planlarda aksaklıkların olmayacağını, çıkılacak yolculuklarda neşeli, daha sonra da iletişim halinde olunacak kişilerle tanışılacağını ve genç kimseler için girdikleri ortamlarda popüler biri haline geleceklerini ifade eder. Kişi bekarsa dış görünüşüyle insanların beğenisini kazanacak ve çok sayıda kısmeti olacak demektir.

Rüyada Sarı Saçlı Çocuk Görmek

Kişinin ailesinin ve kendisinin bahtının açık olacağını, üzüntü, dert görmeden, herhangi bir maddi darlık yaşamadan hayatını devam ettireceğini müjdeler. Sarı saçlı çocuk görmek evlilik hayatına ışık tutar ve aile içinde mutluluğun daim olacağını, eşler arasında sevgi ve bağlılık olacağını ifade eder. Evlat sevgisini yakında tadacak olmanın, çocuklarından her zaman gurur duyacağı başarılar görmenin ifadesidir. Sarı saçlı kız çocuk evi neşelendirecek bir habere yorumlanırken, sarı saçlı erkek çocuk işinde muzaffer olmaya, elde ettiği zafer sayesinde ünlenmeye, topumun önemli bir kesiminin desteğini alaya ve siyasete atılmaya da alamet eder.

Rüyada Sarı Saçlı Kadın Görmek

Hayat boyu destek görülecek bir eşi ifade eder. Erkek kişiler için evliliklerinde doğru karar vermiş olmaktan dolayı her zaman mutluluk duyacaklarını, eşlerinden görecekleri ilgi sayesinde işlerini de daha stressiz halledeceklerini, huzurlarının, mutluluklarının asla başka kimseler tarafından bozulmayacağını bildirir. Nazardan korunmak, dış güzellik konusunda dillere düşmek, herkesin hayranlığını ve saygısını kazanmak demektir.

Rüyada Sarı Saçlı Olmanın Psikolojik Yorumu

Hayatın kötü yanlarını hafife almak, moralini bozmamak için gayret sarf etmek ve gösterişten hoşlanmak, dünyevi zevklere aşırı ilgi duymak demektir. Yaşam enerjisi ile dolu olmanın da ifadesidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: