RuyaTabirleri.com

Rüyada Sarı Yılan Görmek

Rüyada sarı yılan görmek, iyi değildir. Maddi anlamda güçlü, çevresi kalabalık, adı ve sözü her yerde geçen bir kimseye ve onun şerrine işaret eder. Genel anlamı ile kem gözlere, art niyetlere, fenalık, hile, hainlik ve kötülük düşünen kimseye rivayet edilir. Bu kişiden gelecek olan zarara yorulur. Rüyada sarı yılan görmek, uğursuzluktur ve iyi şekillerde tabir edilmez.

Rüyada Sarı Yılan Öldürmek

Rüyada sarı yılan öldürmek, rüya sahibinin kendisi için iyi düşünceleri ve amaçları olmayan bir kimseden yakasını kurtaracağına, onu kendinden uzaklaştırmayı başaracağına ve bu sayede ondan gelecek zararı da önlemiş olacağına alamet eder.

Rüyada Sarı Yılan Sokması

Rüyada sarı yılan sokması, bir kişinin rüya sahibinin canının sıkılmasına, öfkelenmesine ve moralinin bozulmasına neden olacak sözler edeceği ya da kötü bir davranışta bulunacağı anlamına gelir.

Rüyada Sarı Yılan Kovalaması

Rüyada sarı yılan kovalaması, rüya sahibinin, kendisinden daha güçlü ve daha zengin birisinden gelecek kötülüklere, bu kişi elinden çıkacak zalimliklere ve iş hayatında ve aile hayatında bu kişinin engellemeleri yüzünden ortaya çıkacak kavga ve tartışmalara rivayet edilir. Aynı zamanda, rüya sahibinin, yaptığı işlerde rakibi tarafından çok kötü bir duruma düşürüleceğine tabir edilir.

Rüyada Yılan Görmek

Rüyada yılan görmek, yaşanacak olaylardan ve sıkıntılardan ötürü çok büyük sorunlar yaratan ve aile arasında tartışmalara sebep olan durumlara düşüleceğine, endişe ve korku duymaya ve sorunlu zamanlar yaşamaya işaret edilir. Ayrıca, hane yakınlarında yaşayan kötü kişilere yorumlanır.

Rüyada Sarı Yılan Tutmak

Rüyada sarı yılan tutmak, rüya sahibinin, gönlünün ferahlayacağına, sıkıntılarından arınacağına, endişeli günlerin son bulacağına ve rüyayı gören kişinin, kendisine sorun yaratan olayların ve durumların nereden ve kimden kaynaklandığını bulacağına alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Yılan ile ilgili daha ayrıntılı bilgileri Rüyada Yılan Görmeksayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Sarı Yılan Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Ceyran (13 Ekim 2014 saat: 08:51)

    Okuldaydım sonra çok uzakta bir yavru ayıcık gördüm benimle konuşuyordu aslında o yılandı, sonra annem öldü filan diye çok acındırdı kendini sonra ben onu evime götürdüm serinlesin diye. Onu yıkadaığımda kaçmaya çalışıyordu onu tuttuğumda tüyleri duşuyordu sonra küçük beyaz ve sarı benekli olan bir yılan çıkmıştı sonra ne yapacağımı bilmedim ve uyandım. Acaba yılan bana kendisini niye acındırdı?

  2. mustafa (17 Nisan 2014 saat: 09:19)

    Eski mahallemizde sokakta yürürken sarı renkli bir yılan benden habersiz ilerlediğini görüyorum sonra beni farkedip beni kovalamaya başlıyor koşarak ondan kaçmaya başlıyorum rahmetli bakkal Erdinç abinin bakkal dükkanına sığınıyorum orada o yılani öldürüyorlar yılan öldükten sonra sol elimde dış izlerini görüyorum sanki yılanin parçaları gibiydi kanını gördüm üzerine bastım uyandım sonra bu ne anlama geliyor

  3. arzum (19 Mart 2014 saat: 10:33)

    Rüyamda kayınvalidemin boynunda altın sarısı rengi olan bir yılan vardı. Kayınvalidem onu kafasını okşayarak seviyordu ve yüzüne değdirmeye çalışıyordu ama yılanın başı bir türlü yanağına değemiyordu. Kayınvalidem yılanı yanağına değdirmeye çalışırken “hadi lütfen yanağıma dokun” diyordu. Yılanı yanağına değdirmeye çalışırken sendeledi, bu şekilde sendeleyerek bir süre yürüdü ve yere düştü. Yere düşünce yılan boynuna iyice dolanmaya başladı.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,