RuyaTabirleri.com

Rüyada Sarık Görmek

Rüyada sarık görmek, iş hayatında gösterilen üstün başarıdan ötürü üst kademede bir göreve terfi edilmeye, ortaya konan çalışmaların halk tarafından çok sevilip benimsenmesi sayesinde büyük bir üne kavuşmaya ve kazanılan bu başarılar ile beraber aşk hayatında uygun bir kısmet bulup hayatları birleştirme kararı vermeye delalet eder.

Rüyada Altın Sarık Görmek

Rüyada altın sarık görmek, içine düşülen bir bunalım döneminde istenmedik olaylara karışılması sonucu halkın güveninin ve saygısının kaybedilmesi ile beraber rüyayı gören kişinin şöhretinde meydana gelen düşüşe tabir edilir.

Rüyada Sarığın Dürülmesi

Rüyada sarığın dürüldüğünü görmek, görevini kötüye kullanmak, insanlara kötü davranmak ve haksız kazanç elde etmek gibi suçlar ile yargılanan birinin üst kademedeki yöneticiler tarafından görevden atılmasına işaret eder.

Rüyada Başına Sarık Konmak

Rüyada başına sarık konmak, devlet kurumlarından birine yapılmış olan iş başvurusuna olumlu bir cevap verilmesi ve gereken görüşmelerin yapılıp belgelerin teslim edilmesi ile memurluğa başlamaya delalet eder.

Rüyada Sarı Sarık Görmek

Rüyada sarı sarık görmek, yoğun çalışmalardan, yorucu geçen günlerden stres, sinir ve üzüntü gibi duygulardan kaynaklanan ve uzun zamandır belirtilerini göstermiş olmasına rağmen üzerinde durulmamış bir hastalığın en kısa zamanda ortaya çıkacağına ve rüyayı gören kişinin başını epey ağrıtacağına yorulur.

Rüyada Başında İyi Bir Sarık Görmek

Rüyada başında iyi bir sarık görmek, rüya sahibinin çevresinde kendisiyle bağlantısı olsun ya da olmasın farketmez tüm insanlarla iyi geçindiğine ve onlara iyi davranıp değer verdiğine yorumlanır.

Rüyada Çift Sarık Görmek

Rüyada çift sarık görmek, rüyayı gören kişinin, yaptığı işlerde ve çalışmalarında kazandığı başarılardan ötürü insanların saygı ve sevgi gösterip bir dediğini iki etmemelerine ve bazı önemli konularda sözlerini dinlemelerine tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!