RuyaTabirleri.com

Rüyada Sarıldığını Görmek

Rüyada sarıldığını görmek, hayırlı bir rüyadır. Rüyayı gören kişinin, rüyada sarıldığı kişi ile arasında çok büyük bir sevgi olduğuna, bu kişi ile çok büyük bir mutluluk yaşanacağına, uzun yıllar boyunca rüya sahibi ile bu kişi arasındaki sevgi bağının ve yanısıra saygının devam edeceğine, birlikte çeşitli işlere girileceğine ve işin sonucu ne olursa olsun herhangi bir sorun yaşanmayacağına işaret eder.

Rüyada Sevdiğine Sarılmak

Rüyayı gören kişi ile sevgilisi ya da eşi arasında çok büyük tartışmaların ve kavgaların yaşanacağına, istenmeyen olayların olacağına, büyük tatsızlıklar ile karşılaşılacağına, hayat içerisinde kırılgan bir duruma gelineceğine ve maddi ve manevi olarak çok büyük zararlarle uğraşılacağına delalet eder.

Rüyada Sarıldığını Hissetmek

Aile hayatı içerisinde rüyayı gören kişinin, çok sevdiği ve değer verdiği bir kişi ile arasının açılacağına, uzun yıllar boyunca çok büyük bir kırgınlık ve küskünlük yaşayacaklarına, aile büyüklerinin araya girmesine rağmen yine de herhangi bir barış yaşanmayacağına ve iki tarafın gururlarından ötürü çok üzüleceklerine rivayet eder.

Rüyada Birine Sarılmak

Rüya sahibinin bir kişi ile çok büyük bir sorun yaşayacağına, bu yüzden çok zor zamanlar geçireceğine, hayırlı olarak girilen bir işten çok zorluklar yaşanarak çıkılacağına, bazı sorunlar yaşanacağına ve çok büyük sorunlara karşı olarak adım atılacağına rivayet eder.

Rüyada Eski Sevgiliye Sarılmak

Rüyayı gören kişinin, eski sevgilisi ile arasında uzun zamandan beri bir türlü çözemediği çok büyük sorunlar olduğuna tabir edilir.

Rüyada Sarılmak ve Öpmek

Rüya sahibinin, uzun bir süre boyunca çok büyük sıkıntılar ile uğraşacağına, çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, çok büyük sevinçler yaşayacağına, yaptığı her çalışmada büyük sıkıntılar yaşayan bir kişiye çok büyük yardımda bulunacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Sarıldığını Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. ceyda özen (02 Aralık 2014 saat: 09:38)

  rüyamda arkadaşım çok makyaj yapmıştı onunla sarıldık bayramlaştık bana şeker veriyodu onun pembe küçük bir çantası vardı ama benim yoktu ben çanta arıyodum kendime

 2. Ayşe (29 Kasım 2014 saat: 07:30)

  Daha önce çıktığım daha sonra ayrildigim bir ilişkim var. Ama bizim ilişkimiz yiprandi. O başkasıyla cikmaya basladi. Bende . Ama hala cok seviyorum onu. Neyse ben rüyama gelim. Rüyamda onu okulda görüyorum okullla alakasi olmayam bir çocuk. Neyse bendr o okuldan ayrilmis oluyor um. O benim eskibokula gelecegimi duyuyor ve oda geliyor. Sonra biz hic konusmusmuyoruz bu süreç içinde. Ben tam giderken git git gitti diyor ben onun yanina gidiyorum. Onun elinde test kitabi oluyor.Cozemedigi sorular oluyor dur ben bakim diyorum. Guluyor bende bir kac tanesini çözüyorum gerisini cozemiyorum. Sonra ben bu testleri cozerken bu benim belimden sariliyor. Boynumdan öpüyor ben itiyorum birkez. Çünkü bana ihanet ettigi icin. Sariliyor yine ben birsey demiyorum. Lütfen aciklarmisinz acil.

 3. Reyhan (18 Kasım 2014 saat: 06:29)

  Ruyada yol gidiyorum arabayla bi sehire geliyorum orda iki tane kufor var birinde arkadasimi goruyorum gelinlikde sariliyorum ikincisinde akrabami goruyorum onada sarilip tebrik ediyorum. Sonra orda cikib evime geliyorum ve yeniden bi baskalariyla oraya geri donuyorum ve yine ayni yerde arkadasimi ve akrabami goruyorum gelinlikde ama bu sefer gelin gidiyorlar artik sonda akrabamin yaninda oluyorum ve coklu insanlar geliyorlar ellenrinde sekerler falan.

 4. gizem (23 Ocak 2014 saat: 11:31)

  rüyamda sevdiğim adam ama aramızda bir ilişki yok sevgili değiliz. bizim evimizin bahçesinde ayrıca bu kişi benim üniversiteden hocam bizim bahçede ben ve kardeşim oturuyoruz o bize erik ağacının altında ders anlatıyor birkaç kişi daha var sonra kalkıyorum kimse bilmiyor ona hissettiğimi ama aramızda birşey var hissediyorum sonra onun elinde bir bebek beliriyor ve bana veriyor alıyorum kucağıma seviyorum sonra oda bebek benim elimdeyken arkadan geliyor bana sarılıyor oyle bir müddet yuruyoruz herkes bıze bakıyor ve sonra bıttı.bebğin cinsiyetini hatırlayamıyorum ama sankı ılk elıme aldığımda erkek sonradan kızmıs gibi hatırlıyorum.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,