RuyaTabirleri.com

Rüyada Sarılmak

Rüyada sarılmak görmek, rüyanızda birine sarıldığınızı görmeniz ömrünüzün uzun olacağına işaret eder.

Sarıldığınız kişi gerçek yaşamda tanıdığınız bir kimse ise, o kişiyle olan bağlarınızın ömür boyu devam edeceğini ifade eder. Eğer hiç bilmediğiniz bir kimse ile sarıldığınızı görmüşseniz hoş sohbete delalet eder. Kin tuttuğunuz birine sarılmanız rüyanız hasımlarınızla savaşmayı bırakıp dostane ilişkiler kuracağınıza işaret etmektedir. Karınız/kocanızla sarılmanız ise aranızdaki aşkın depreşeceğine delalet eder.

Rüyada birine sarılmak hayırlı anlamlara sahiptir. Birine faydanız dokunabilir ya da siz birinden fayda görebilirsiniz.

Rüyada Sevdiğine Sarılmak

Mutlu olmak anlamına gelir. Kişinin sevdiği insanla gerek huy, gerek düşüce gerekse görüş bakımından uyuştuğuna, çok iyi anlaştıkları için birbirlerine kenetlendiklerine ve kendilerini birbirlerinin her şeyi olarak gördüklerine delalet eder. Rüya sahibinin sevdiğine, sevdiğinin de ona hiç laf söyletmediğine ve olası tehlikelere karşı da birbirlerine siper olmaya hazır olduklarına yorulur. Rüyada sevdiğinin boynuna sarılmak, eşitlik demektir. Yani rüyayı gören kişinin sevdiğinden hak ettiği değeri gördüğüne, arada bir üstünlük ya da liderlik durumunun yaşanmadığına işaret eder. Rüyada sevdiğinin beline sarılmak, sevdiğine kur ve şirinlik yapmak, şefkat göstermek ve de onu bağrına basmaktır.  Rüyada sevdiğinin bacağına sarılmak, onu bir kararından ya da bir yoldan geri çevirmek için uğraşmaktır.

Rüyada Sarılmak Öpmek

Rüyada anne, baba, kardeş, abla gibi aile bireylerinden birine sarılmak öpmek, tam aksine onlardan birinin onay vermeyeceği bir işe girmeye ve bu konuda tatsızlık yaşamaya ve onlara rağmen amacına ulaşmayı sürdürmeye alamet eder. Rüyada sevilen bir arkadaşa sarılmak öpmek, rüya sahibinin arasının açılacağı bu nedenle uzun zaman görüşmeyeceği bir kimseye yorulur. Arada düşmanlık olmadığı takdirde bu durum bir süre sonra kendiliğinden düzelecektir, ne de olsa eski dosttan düşman olmaz. Rüyada  sevilmeyen ve kendisinden hoşlanılmayan bir kimseye sarılmak öpmek, kendisinden haz edilmeyen bir kimsenin ya da tatsız bir konunun mevzu bahis olmasını gerektirecek bir durumun doğması anlamına gelir.

Rüyada Eski Sevgiliye Sarılmak

Rüyada eski sevgiliye isteyerek sarılmak, kişide derin izler bırakan, hayal kırıklığı yaratan, onu çıktıkları yolda yalnız bırakan bir kimsenin varlığına ve hala unutulmadığına yorulur. Rüyada eski sevgiliye hiç istemeden ya da başkalarının zoruyla sarılmak, bir olay karşısında mecburi olarak iyimser bir tutum sergilemek zorunda kalmak, dolayısıyla da karşıdaki insana karşı gerçek duygu ve düşüncelerini bastırmak ve efendiliğini korumayı başarmak anlamına gelir. Rüyada eski sevgiliye sarılmak isteyip sarılamamak, bir duyguyu yaşamaktan ya da bir hevesine erişmekten mahrum kalmak ve üzülmek demektir.

Rüyada Arkadan Sarılmak

Rüyada bir kimseye arkadan sarılmak ve onu korkutmak, birini kızdırmaya ve onun tepkisini almaya yönelik bir harekette bulunmaya işaret eder. Samimiyetine inanılan bir kimseye karşı içtenlikle bir söz söylemeye ya da bir davranışta bulunmaya fakat bunun ters tepmesine yorulur. Rüyada sevgiliye arkadan sarılmak, rüyayı gören kişinin yanlış anlaşılmamak adına attığı her adıma dikkate ettiğine alamet eder. Rüyada anneye arkadan sarılmak, insanlara karşı sevgi dolu, sevecen ve iyi niyetli olmak demektir. Rüyada babaya arkadan sarılmak, aileye ve aileden kalan öğretilere bağlılık, sadakat ve saygıdır. Rüyada patrona arkadan sarılmak, maddi olarak iyi durumda olan birine işinin düşmesi ve ona dert açmak anlamına gelir.

Rüyada Beline Sarılmak

Rüyada eşinin beline sarılmak, kendisine minnet, sevgi ve şükran duyulan bir insana daha fazla bağlanmayı gerektirecek bir olay yaşamaya yorulur. Rüyada herhangi bir arkadaşının beline sarılmak, biriyle kader birliği yaparak büyük dostluk kurmaya ve onunla sıradan süren arkadaşlık bağını olabildiğince güçlendirmeye delalet eder. Rüyada öğretmenin beline sarılmak, illede okumak,kültürlü, tahsilli kimse olmak ve etiket edinmek demektir. Rüyada doktorun beline sarılmak, sağlığı riske edecek şeylerden kaçınmaya ve kendine iyi bakmaya, hastalık durumunda da bilimden şaşmamaya işaret eder.

Rüyada Bir Erkeğe Sarılmak

Bir erkeğin rüyasında başka bir erkeğe sarıldığını görmesi, kültürüne, inancına, eğitimine, terbiyesine ve aile görgüsüne aykırı bir durumla karşılaşmasına ve bundan duyacağı huzursuzluğa ve rahatsızlığa yorulur. Rüya sahibinin itiraz edeceği bir hal içerisine düşmesi ve onu reddetmesi demektir. Bir bayanın rüyasında bir erkeğe sarıldığını görmesi, onun aklını çelmiş ve gönlünü çalmış, deyim yerindeyse şeytan tüyü olan bir kimsenin varlığı anlamına gelir.

Rüyada Bir Bayana Sarılmak

Bir erkeğin rüyasında bir bayana sarıldığı görmesi, onun çevresindeki duygusal, sahiplenme duygusu gelişmiş ve anaç bayanlara karşı duyduğu yakınlığa, samimiyete ve saygıya alamet eder. Örneğin; annesi, eşi, ablası, kızı gibi. Bir bayanın rüyasında başka bir bayana sarıldığını görmesi, onun en iyi arkadaşlarının, dostlarının ve sırdaşlarının kız arkadaşları olduğuna yani enerjisinin hem cinsleriyle uyduğuna delalet eder. Rüya sahibi hem cinsleri ile birlik, dayanışma ve iyi geçim halinde olmaktan çok memnun demektir.

Rüyada Ölmüş Birini Diri Görmek Ve Ona Sarılmak

Rüyayı gören kişiye dert olmuş, onu mutsuz etmiş ve ona acı vermiş bir olayda kendisini teselli edecek ve yaşadıklarını unutturacak önemli ve sürpriz gelişmenin yaşanmasına bunun da rüya sahibine en iyi ilaç olacağına yorulur. Rüyada ölmüş eşi diri görmek ve ona sarılmak, kabullenilmesi ve onunla yaşanmaya alışılması gereken bir duruma alışma konusunda zorlanmak anlamına gelir. Rüyada ölmüş dedeyi diri görmek ve ona sarılmak, rüya sahibinin hatırladıkça içini sıcacık eden, yüzünü güldüren bir o kadar da onu yokluğuyla burkan bir insanın varlığıdır. Hüznü bile değerli ve güzel olan bir kimsenin hep akılda ve kalpte olması demektir.

Rüyada Arkadaşa Sıkıca Sarılmak

Rüyada küs olunan bir arkadaşa sıkıca sarılmak, rüyayı gören kişiye pişmanlık olmuş bir hatayı telafi etme ve bir yanlıştan dönme fırsatı elde etmeye ve bir insan tarafından kendisine ikinci bir şans verilmesine işaret eder. Kişi, uzun zamandır beklediği imkanı elde edecek ve bununla birlikte bir insana yeninden yakın olacak fakat eskisi gibi olması biraz zaman alacaktır. Rüyada çok samimi olunan, çok sevilen ve çok sık görüşülen bir arkadaşa sıkıca sarılmak, iyi değildir ve deyim yerindeyse çok samimiyetin tez ayrılık getireceği anlamına gelir. Aradaki dostluğun dozunun kaçması nedeniyle yaşanacak tatsızlık ve anlaşmazlık demektir.

Rüyada Düşmana Sarılmak

Rüyada düşmana gönülden sarılmak, rüyayı gören kişinin gururunu ve inadını yenerek, kendini uzun zamandır mahrum ettiği duyguları yeniden yaşamasına ve attığı bu büyük adımdan pişmanlık değil bilakis memnuniyet ve mutluluk duymasına yorulur. Rüyada düşmana, hatır gönül için yani araya giren kimseler nedeniyle sarılmak, kişinin içine sinmeden, inanmadan ve sevmeden yapacağı bir girişime fakat tatmin ve mutlu olmamasına ve başarı elde edememesine işaret eder. Rüyada düşmanın boynuna sarılmak, adil bir rekabet halinde olunacak bir rakip demektir. Rüyada düşmana belinden sarılmak, üstünlüğü, gücü ve makamı kabul edilecek bir insana alamet eder. Rüyada düşmana bacağından sarılmak, kendisinden tehlike ve zarar geleceği bilinen bir kişiyi engellemek ve onun planını ortaya çıkararak bozmak anlamına gelir.

Rüyada Köpeğe Sarılmak

Vefalı, mahçup, iyi günde de kötü günde de yanında olacak gücünü rüyayı gören kişiden alan, masum, saf ve kimsesizliği nedeniyle aciz bir dosttur. Rüya sahibinin kendisine sahip çıktığı için ona müteşekkir olan ve  bunu da rüya sahibini hiç yalnız bırakmayarak ifade etmeye çalışan kusursuz bir dostun varlığına delalet eder. Rüyada köpeğe sarılmak ve öpmek, rüya sahibinin merhamet ve insaniyet duygusunun çok güçlü olması sayesinde her canlıyı sevecek kadar ayrıcalıklı ve faydalı kimse olduğuna işaret eder.

Rüyada sarılmak görmek psikolojik yorum

Rüyanızda birine sarılmanız genellikle sevgi ve şefkat duygularını temsil etmektedir. Birine sarıldığımızda o kişiyi kalbimize yakın tutmuş oluruz. Bu rüyada sarıldığınız kimseye duyduğunuz sevgi vurgulanmaktadır. Bir diğer açıdan baktığımızda bu rüya sevgi ve şefkat arzunuzu da simgeleyebilir. Birinden sevgi görmeye ihtiyacınız olabilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Sarılmak İle İlgili Rüyalar;

 1. sevgi (09 Mayıs 2014 saat: 03:02)

  Rüyamada yengemin kardeşleri gelmiş hoş geldiniz diyerek sarılıyorum onların çocuklarıda gelmiş öpüp sarılırken iki kız çocuğundan biri bizi itiyor ben ondan uzaklaşıp bebeği öpüyorum herkes mutlu şenşakrak tı birden arkamada bir çığlık dönüp baktığımda benim kızım bizi iten kızı öpmek isterken okız kızımın ağızına elini uzattı kızım ise boğuk bir çığlık panik haldeyken hemen koşup parmağımla önce ağzında boğazına kadar tıkanmış sakızı çıkarıp sonra geriye giden dilini çıkardım okadar korkmuştumki sıçrayarak uyandım…… hayır olsun inşallah……lütfen yorum güzelliklerle dolu olsun bildiğim kadarıyla ilk yorrumlayanın dediği çıkarmış güzel düşünelip güzel olsun…… teşekkür eder hayırlı geceler dilerim.

 2. saane (14 Nisan 2014 saat: 15:00)

  rüyamda knkm olarak gördüğüm birine sarılıyorum ve ona onu sevdiğimi söylüyorumve diğer erkek arkadaşım bana bakıyor bu ne demek açıklarmısınız ve ikiside erkek elle tutuşuyoruz ben onu öpüp onu sevdiğimi söylüyorum o cevap vermiyor ben beni sevmiyor musun diyorum oda evet sevmiyorum diyo açıkçası ben bu kişiyi gerçektede knk olarak görüyorum ve onun arkadaşı beni seviyor!

 3. Sena (09 Nisan 2014 saat: 09:17)

  Bir aralar aramızda bi yakınlaşma olan bir arkadaşım var ve rüyamda onu gördüm.. (dersaneden arkadaşım) dersanede tenefüste geliyor yanıma bana başka şehre taşınacaklarını o yüzden görüşemeyeceğimizi söylüyor üzgün bir şekilde. Sonra ben çok üzülüyorum ağlamaya başlıyorum ve sıkı sıkı sarılıyorum. Uzun bir süre sarıldıktan sonra bırakıyorum ama tekrar dayanamayıp daha da sıkı sarılıyoruz, ve rüyanın sonunda beni öpüp gidiyor :/ sizce bu rüyadan ne çıkarmalıyım?

 4. kubra (31 Mart 2014 saat: 17:48)

  Annem babam ve ben güya niagara Şelalesi ne gitmişiz arabayla yanasiyoruz ama hemen onumuz uçurum anneme arabayi sürme diyorum ama sürüyor aşağı düşmeye başlıyoruz düşerken ben annem ve babamla sözlü olarak vedalasiyorum teşekkür ediyorum ama son anda kurtuluyoruz iyi güzel bi iniş yapiyoruz daha sonra gezmeye devam ediyoruz kocaman bir deniz daglarin arasında güzel guzel yerler gormeye devam ediyoruz.

 5. deli kız (14 Şubat 2014 saat: 21:39)

  yolda yürüyorduk sonra bana dönüp saçımı elledi sonrada bana sarıldı sonra yürümeye devam ettik bir cafe gördük oraya oturduk beraber kahve içtik kahvelerimiz bitti kalktık sonra yürümeye devam ettik sonra otobüse bindik indik tekrar yürümeye başladık sonra yorulduk oturup dinlendik sonra eve dönmeye karar verdik benim evimin önüne gelmiştik beni yanağımdan öptü sarıldı ve gitti o rüya hayatımın en güzel rüyasıydı

 6. lololollllll9898 (07 Şubat 2014 saat: 01:31)

  Rüyamda sınıfta kendi sıramda oturuyorum en ön sırada sonra hoslandığım cocuk arkamdan gelip boynuma sariliyo benim taa ilk okulda bi kiz arkadasim vardi cocuk bana sarıldıginda ben o arkadasim bana sarilmis gibi hissediyorum sonra fark ediyorum bana hoslandigim cocugun sarildigini ama o kadar hosuma gidiyo ki biraz daha boyle kalalim diye fark etmemis gibi davraniyorum oda sanki benim fark etmemi bekliyo sonra ben artik arkama donup aa sen miydin falan diyorum gulumsuyo falan sonra yanima oturuyo (benim en yakin arkadasim da bu kisiye uc yildir asik ama soyleyemiyor ve ruyamda oda siniftaydi arka taraflarda bi yerde oturuyordu) ben sonra o bizi boyle yanyana gorunce anliycak ondan hoslandigimi falan diye dusunuyorum sonra birden o arkadasimin kucuk kardesi yanimda duruyo kucagima aliyorum boyle opuyorum seviyorum falan ama oyle opuyorum ki cocugun yanaklarini ses cikiyo operken cok icten bi sekilde bu sirada hoslandigim kiside hala yanimda oturuyo ama etrafa bakiyo sanki benim orda cocuk sevdigimi bile hic fark etmemis gibi bu sefer cocugu alip ona veriyorum kucagina aliyo oda boyle cok icten opuyo operken ses cikiyo boyle sonra ben icimden diyorum ki arkadasim kesin kardesin o kisinin kardesini opmesine cok sevinir falan diye dusunuyorum bide ruyam boyunca o arkadasimi hic gormedim ama arkada oturdugunu biliyormusum hissi olarak

 7. ahu (06 Şubat 2014 saat: 13:20)

  Ben balkonda duruyordum sonra birden sevdigim balkondan tirmanip gulerek yNima geldi birden simsiki sarildi sonra gozlerime bakip tekrar sarildi saskinlik icinde ve mutlu bi sekilde ona baktim birden abimi gordum bize bakiyodu ben saklanmak istedim fKat onun hic umrunda olmadi abimin arkadasi sevdigim ama umursamadan tekrar sRildi ve abim bunu gordu piskolojik bir ruya olark dusundm ama sonra sevdigim cocuk abime karsi gelicek ve beni boyle sevcek inanamiyrum hala belki bir isaret ama neye isaret bilemiyorummm.cunku o beni seviyomu sevmiyomu onu bile bilemiyrmm.kafam karisti cok..

 8. gizem (23 Ocak 2014 saat: 12:25)

  rüyamda sevdiğim adam ama aramızda bir ilişki yok sevgili değiliz. bizim evimizin bahçesinde ayrıca bu kişi benim üniversiteden hocam bizim bahçede ben ve kardeşim oturuyoruz o bize erik ağacının altında ders anlatıyor birkaç kişi daha var sonra kalkıyorum kimse bilmiyor ona hissettiğimi ama aramızda birşey var hissediyorum sonra onun elinde bir bebek beliriyor ve bana veriyor alıyorum kucağıma seviyorum sonra oda bebek benim elimdeyken arkadan geliyor bana sarılıyor oyle bir müddet yuruyoruz herkes bıze bakıyor ve sonra bıttı.bebğin cinsiyetini hatırlayamıyorum ama sankı ılk elıme aldığımda erkek sonradan kızmıs gibi hatırlıyorum.

 9. haydar (10 Ocak 2014 saat: 17:32)

  merhaba ben rüyamda yaklaşık 2 yıldır cezaevinde olan kuzenimin çıktığını gördüm ve o kadar mutlu oluyormusumki hani neredeyse mutluluktan kalbim yerinden fırlayacakmış gibi oldu ve ona öyle bi sarılıp aglıyorumki sanki nefesim kesilecek gibi oldum …rüya boyunca hep sarılıp ağladım hep onu cok özlediğimi sölüyor ve gözümden yaşlar asırı derecede aktığını gördüm … bu rüyamı yorumlarsanız cok sevinirim …
  not: bu 2 senelik sürede yaklaşık 10 defadır hep rüyamda kuzenimi gördüm hersefinde aynı sekilde sarılıp aglıyorum…. şimdiden teekkürler.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , , , , ,