RuyaTabirleri.com

Rüyada Sarımsak Görmek

Rüyada sarımsak görmek hile, fesat, art niyet, kem göz ve kötü düşünceler olarak tabir edilir. Rüyasında sarımsak gören kişinin çevresinde art niyetli ve kötü düşünceli kimseler vardır diye değerlendirilir. Sarımsak rüya sahibinin iftiraya ya da haksızlığa uğramasına delalet eder. Rüya sahibinin tamamen masum olduğu ve hiç haberi bile olmadığı bir konun kötü sonuçlarından dolayı sorumlu tutulacağı ve suçlanacağı şeklinde tabir edilir. Bu nedenle, kişi çok zor ve sıkıntılı günler geçirecek, kendisine atılan çirkin iftira nedeniyle de büyük bir çöküntü içerisine girecek demektir.

Rüyada Sarımsak Yemek

Bir kişi rüyasında sarımsak yediğini görürse, toplum tarafından dışlanacağı ve hak yolunda da büyük bir günah işleyeceği bir şey yapacak ve bunun faturasını insanlar tarafından hor görülmek ve istenmemekle ödeyecektir.

Rüyada Sarımsak Almak

Rüyada sarımsak almak hayırlara delalettir. Rüya sahibinin olmasını çok istediği bir dileğinin gerçekleşmesine ya da almayı çok istediği bir şeyi alabilmesine işaret eder. Rüya sahibi için sevinç olarak yorumlanır.

Rüyada Sarımsak Soymak

Bazı tatsız durumlara işaret eder. Rüya sahibi bu tatsız ve hoş olmayan durumdan ancak birilerinin yardımı ile kurtulabilir.

Rüyada Sarımsak Dövmek

Mutluluk, sağlık ve zenginlik olarak değerlendirilir. Rüyasında sarımsak dövdüğünü gören rüya sahibinin geçim sıkıntısı yaşamayacağına, dertlerden, tasalardan ve sıkıntılardan uzak, aile içinde huzur ve rahat içinde yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Sarımsak Doğradığını Görmek

Ağız tadına, helal ve bol kazanca, aile içindeki nimetin bereketine ve aile bireylerinin bir birine karşı sevgi dolu tutumuna işaret eder.

Rüyada Sarımsak Dikmek

Bir kişi rüyasında bir yere sarımsak ektiğini görürse o kişinin, askıya aldığı ve rafa kaldırdığı projelerinin işe yarayıp, kendisine fayda getireceğine yorulur. Rüya sahibinin hayatı olumlu olarak değişecektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Sarımsak Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. emel (25 Eylül 2015 saat: 18:02)

  Ruyamda anneannem beni tel ariayip babamin sarmisak hastaligindan rahatsiz oldugunu soyluyor. (Babam hayatta degil). Bende anneanneme babammi oldu diyorum.guya ben uzulmiyim diye hasta oldugunu soyluyor.ve yogun sarimsak kokusunu aliyorum.
  Allah hayirlara karsi getirsin.

 2. Burak (01 Temmuz 2015 saat: 13:36)

  Öncelikle selamun aleyküm rüyamda
  sarımsakları bir miktar suyla beraber bir mutfak robotundan geçirip ekmek yapacak idi annem bende sarımsaklı ekmekmi olur cevizli yap dedim. Sonra annem yok yapmam deyince sinirlendim annem ve babamla kavga ettik..

 3. sultan şeker (30 Mayıs 2015 saat: 14:31)

  ben rüyamda ağzıma sarımsak taneleri alıyorum tek bir çiğneme sonrası ağzımda biriktiriyorum.ağzıma alıp bir çiğneme sonra ağzımda bekletiyorum ve sonra bir arkadaşım geliyor onların düğünü varmış hadi sarma sarmaya gidelim diyor ağzımdaki sarımsakları avucuma alıp döküyorum.ama hiç sarımsak tadı alamıyorum.yani ağzım sarımsak kokmuyor.sonra çok büyük su dolu bir havuzun başına gidiyorum dolapta dondurduğum üzüm yaprakları var atıyorum içine ama bakıyorum ki hepsi sarılmış sarma oluyor su çok duru ben elimi daldırıp daldırıp o saramaları alıyorum ama normalinden büyük hatta uzun uzun yaprak sarmaları..sonrasını çok hatırlamıyorum uyandım..

 4. birnur (19 Ocak 2015 saat: 23:05)

  Merhaba Ben ruyamda turşu kavanozunun icinde turşu haline getirilmis sarimsaklari almaya calisiyorum catalla ama yiyip yemedigimi hatirlamiyorum.Tam olarak ruyamin anlamini nedir basinda veya sonunda baska bisey hatirlamiyorum. Sabah namazindan sonra gordum bu ruyayi anlami nedir

 5. canan (07 Temmuz 2014 saat: 10:11)

  En büyük amcanım bir küçüğü taşınıyor ben de mutfaya gidip sarımsakları aldım ve yavaş yavaş soydum.daha sonra evin ortasına attım.onları tekrardan toplayıp kestim.kavga çıktı.kavganın nedenide yerdeki bir poşeti almak için.
  eşimle nakliyeci kavga etti.rüyayı görürken çok korktum.salıncakta küçük bebek vardı.Çok ağlıyorduter içinde uyandım. Uyandığımda burnuma sarımsak kokusu geldi.sanki gerçek gibiydi

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,