RuyaTabirleri.com

Rüyada Sarımsak Soymak

Rüyada sarımsak soymak, tabircilerin geneline göre haram mal veya gayri meşru kazançtır. Rüyasında çok miktarda sarımsak soyan kişi üzüntü yaşar veya kendisine bir bela isabet eder. Sarımsağı soyup ezen kişi, maddi sıkıntılarla boğuşur veya kendisinin yapacağı bazı hatalar nedeni ile büyük bir üzüntü yaşayacağı bir döneme girer. Sarımsak soymak ya günah ya da haramdır. Bu rüyayı gören kişi çalışma hayatında birtakım hileler yapar veya geçimini meşru olmayan yollardan kazanır.

Rüyada Pişmiş Sarımsak Görmek

Rüyada görülen pişmiş sarımsak, faydasız ilim, yarar vermeyen mal ve mülk, kişiye zararı olan kötü kimseler bazen de haram para ve mal, iş hayatında hile ve kandırmaca anlamlarına gelmektedir. Rüyada sarımsak pişiren kişi, mesleğinde harama helale dikkat etmeden çalışır. Pişmiş bir sarımsağı yiyen hiç çabalamadan helal olmayan para kazanır. Bazen de pişmiş sarımsak dedikoduya, kötü söze, kaba ve çirkin hareketlere yorumlanmaktadır.

Rüyada Sarımsak Yemek

Rüyada sarımsak yemek, çirkin söz işitmeye veya söylemeye, masum bir kimsenin arkasından dedikodu etmeye, bazı kötü davranışlarda bulunmaya yorumlanmaktadır. Rüyada yemeğin içinde sarımsak yemek küçük günahlara veya birtakım ufak tefek yanlışlar yapacağınıza yorumlanmaktadır. Rüyada sarımsak kokusu duymak, yakında sizi üzecek ve kötü zamanlar geçirmenize neden olacak bazı kötü dedikodular işiteceğinize veya kötü ahlaklı hilekar bir adama yorumlanmaktadır. Rüyada eğer çok miktarda sarımsak yenirse görülecek sıkıntı ve zarar o kadar fazladır. Eğer az miktarda yenirse başınıza küçük bir bela gelir.

Rüyada Sarımsak Soymanın Psikolojik Tabiri

Gerçek hayatında bazı haksızlıklara uğramış veya kötü birtakım deneyimler yaşamış insanların, bilinçaltına işlemiş olan bu kötülüklerin ve yanlış muamelelerin bir dışa vurumdur. Bazen de bu rüya içinizdeki huzursuzluğu ve duyduğunuz yalnızlığı yansıtmaktadır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Sarımsak Soymak İle İlgili Rüyalar;

  1. Murat (14 Mayıs 2016 saat: 10:18)

    Rüyamda ilk önce domatesi doğrayıp sarımsağı soydum sonradan iki arkadaşımda yardım etti sarımsak soymada sonra biberi şişe takıp fırına yolladık daha sonra kendimi ablamın karşısında yarısı yenilmiş kekin üstüne süs yaparken buldum kardeşim hep pastayı istedi ablam vermedi bende azbiraz verdim sonra keki fırına götür dedi ablam kardeşime kardeşim kaçtı bende onu çevirmek için ayakabılığa baktım baktımki benim ayakabı dişında ayakabılar var hepside yeni ve güzeldi sonrada uyandım

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,