RuyaTabirleri.com

Rüyada Sarımsak Yemek

Rüyada sarımsak yemek, iyiliğe, hayra ve güzelliğe kavuşamaya tabir edilir. Rüyayı gören kişinin kendisi için ilaç olacak, yüzünü güldürecek, sıkıntılarından, sorunlarından, çektiği zorluk ve zahmetten kurtulmasına vesile olacak olumlu, büyük ve önemli gelişmelerin yaşanacağına işaret eder. Güzel haberler almaya, mutlu olmaya, iyi günler yaşamaya, dileklerine ve dualarına kavuşmaya alamet eder.

Rüyada Sarımsak Yediğini Görmek

Rüyayı gören kişinin amaçlarına giden yolda engel tanımayacağına, umutsuzluğa ve karamsarlığa düşmeyeceğine, karşısına çıkan zorluklara göğüs gereceğine rivayet edilir. Rüya sahibi azimle çalışmaktan vazgeçmeyecek, sonunda da hedeflerine ulaşacak demektir.

Rüyada Çiğ Sarımsak Yemek

Rüyasında çiğ sarımsak yediğini gören kişi, fesatlığa düşecektir diye yorumlanır. Rüya sahibinin yanlış, hatalı ve eksik işler yaparak bunlardan rızık yemeye ve kazanç elde etmeye çalışacağına fakat niyetinin anlaşılması sayesinde toplumdaki itibarını ve iyi yerini kaybedeceğine tabir edilir.

Rüyada Pişmiş Sarımsak Yemek

Rüyayı gören kişinin hakkın yasaklarına ve emirlerine sadık kalacağına, onun yolundan ayrılmayacağına, hakkını kimseye yedirtmeyeceği gibi kimsenin de deyim yerindeyse bir iğnesine dahi tenezzül etmeyeceğine işaret eder. Rüya sahibi haksız kazanç yemeyecek demektir.

Rüyada Yeşil Sarımsak Yemek

Rüya sahibinin hayır işleri yapacağı, doğruluktan vazgeçmeyeceği ve bir kere tövbe ettiği zaman bir daha tövbesinden vazgeçmeyecek kadar inançlı olacağı anlamına gelir. Kötülükten, kul hakkından, haramdan, hileden ve şeytandan uzak durmaya rivayet edilir.

Rüyada Taze Sarımsak Yemek

Rüyayı gören kişinin hayatının güzel yönde ilerleyeceğine, mutluluktan, bolluktan, paradan, rızıktan, maldan ve sıhhatten yana bolca nasipleneceğine, huzurlu ve uzun bir ömür geçireceğine işaret eder.

Rüyada Soğan Sarımsak Yemek

Rüya sahibinin bedenen ve ruhen kendini çok zinde ve iyi hissedeceğine, işlerinin açılacağına, kazancının artacağına, hayatının da düzene gireceğine delalet eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Sarımsak Yemek Hakkındaki Rüyalar;

  1. zelal kuzu (18 Şubat 2015 saat: 09:43)

    Burhan altintopa benzeyen bi akrabam vardi o ve bi kadin akrabam daha nardindeydi.bende baska bi yerdeydm.bi kac zengin olduklari belli olan kadinlarin yaninda otruyrdm ve evin buyuk hanimi oldugu belli olan kadina saka yoluyla laf atiyordum o esnada telefonum caldi ve o burhan altintopa benzeyen akrabam hayiflalniyordu bana bizi unuttun diye.bnde cig ve taze sarimsakla cay iciyordum ve ona bende yakinda mardine gelecegimi soyluyordum.


  2. şenay (23 Mayıs 2015 saat: 08:20)

    Ruyada ablam bana 1 top sarımsak veriyor.bunu atarsan yere parçalardan evlenmesine diyor.atiyorum hepsi tam olarak dagilmasigindan ablam bu yıl evlilik yok dior bana.yorumlarmisiniz.yanliz ablam sarımsağı güzel biyerde Kastamonu’dan geldiğini söylüyor.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,