RuyaTabirleri.com

Rüyada Sarışın Erkek Görmek

Rüyada sarışın erkek görmek, kişinin hayatına girecek olan inatçı birini temsil eder ve aynı zamanda bekar bayanlar için de sık sık kavga edeceği ama bir türlü kopamayacağı biriyle güzel bir ilişkiye başlayacağını ancak oldukça zor bir süreç olacağını ifade eder. Kurallara uymayan ve mevcut düzeni pek fazla ciddiye almayan kişilerin menfaat uğruna arkadaşlarını veya sevdiklerini incitme pahasına çıkarcı davranışlar içine gireceğine ve elde edeceği güç sayesinde daha da zalim biri haline geleceğine yorumlanır. Parasal açıdan kendisini güvende hisseden kişilere bir uyarıda bulunan rüya, eldeki servete fazla güvenilmemesi gerektiğine, kişinin çok basit hamlelerle ve yanlış kararlar neticesinde tüm sahip olduklarını bir hamlede kaybedebileceğine de işaret eder.

Rüyada Sarışın Erkek Olduğunu Görmek

Hile ve yalan dolu bir hayata sahip olunduğunu ve bu yüzden kişinin elde ettiği zaferin kalıcı değil, aksine geçici bir sarhoşluktan ibaret olduğunu işaret eder. Kişinin sahip oldukları ile fazlasıyla övündüğü ve başkalarını aşağıladığı için çevresinde olumsuz eleştirilere maruz kaldığını da alamet eder. Kendisinden başkasının düşünce ve duygularını önemsemeyen rüya sahibinin giderek daha bencil bir insan haline geldiğinin de işaretidir.

Rüyada Sarışın Erkekle Kavga Etmek

Kişinin kendisine olan güvenini kaybetmesine, yakınında bulunan ve sevdiği birinin yaptığı yanlış bir hareketin kişiyi fazlasıyla kıracağına, insanlara olan güvenini kaybedeceğine ve zor bir dönem geçireceğine yorumlanır. Bu rüya iş ortağı olan kişilerin ortaklık anlaşmasını bozarak kendi başlarına kararlar alacakları bir döneme gireceklerini ve işinin patronu olarak tek başına yürümeye devam edeceklerine de tabir edilir.

Rüyada Sarışın Erkek Görmenin Psikolojik Yorumu

Özgüvenin arttığına, kişinin yaptıklarını sürekli olarak gözden geçireceğine ve yanlışlarını en kısa zamanda düzelterek geleceğe daha emin adımlar atacağına alamettir. Umut dolu hayaller kurmanın ve düşlerini gerçekleştirmek için her koşulu gözden geçirip ona uygun şekilde davranan kişilerin yaşama sıkı sıkıya tutunduğunun da ifadesidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!