RuyaTabirleri.com

Rüyada Sarışın Erkek Görmek

Rüyada sarışın erkek görmek, kişinin hayatına girecek olan inatçı birini temsil eder ve aynı zamanda bekar bayanlar için de sık sık kavga edeceği ama bir türlü kopamayacağı biriyle güzel bir ilişkiye başlayacağını ancak oldukça zor bir süreç olacağını ifade eder. Kurallara uymayan ve mevcut düzeni pek fazla ciddiye almayan kişilerin menfaat uğruna arkadaşlarını veya sevdiklerini incitme pahasına çıkarcı davranışlar içine gireceğine ve elde edeceği güç sayesinde daha da zalim biri haline geleceğine yorumlanır. Parasal açıdan kendisini güvende hisseden kişilere bir uyarıda bulunan rüya, eldeki servete fazla güvenilmemesi gerektiğine, kişinin çok basit hamlelerle ve yanlış kararlar neticesinde tüm sahip olduklarını bir hamlede kaybedebileceğine de işaret eder.

Rüyada Sarışın Erkek Olduğunu Görmek

Hile ve yalan dolu bir hayata sahip olunduğunu ve bu yüzden kişinin elde ettiği zaferin kalıcı değil, aksine geçici bir sarhoşluktan ibaret olduğunu işaret eder. Kişinin sahip oldukları ile fazlasıyla övündüğü ve başkalarını aşağıladığı için çevresinde olumsuz eleştirilere maruz kaldığını da alamet eder. Kendisinden başkasının düşünce ve duygularını önemsemeyen rüya sahibinin giderek daha bencil bir insan haline geldiğinin de işaretidir.

Rüyada Sarışın Erkekle Kavga Etmek

Kişinin kendisine olan güvenini kaybetmesine, yakınında bulunan ve sevdiği birinin yaptığı yanlış bir hareketin kişiyi fazlasıyla kıracağına, insanlara olan güvenini kaybedeceğine ve zor bir dönem geçireceğine yorumlanır. Bu rüya iş ortağı olan kişilerin ortaklık anlaşmasını bozarak kendi başlarına kararlar alacakları bir döneme gireceklerini ve işinin patronu olarak tek başına yürümeye devam edeceklerine de tabir edilir.

Rüyada Sarışın Erkek Görmenin Psikolojik Yorumu

Özgüvenin arttığına, kişinin yaptıklarını sürekli olarak gözden geçireceğine ve yanlışlarını en kısa zamanda düzelterek geleceğe daha emin adımlar atacağına alamettir. Umut dolu hayaller kurmanın ve düşlerini gerçekleştirmek için her koşulu gözden geçirip ona uygun şekilde davranan kişilerin yaşama sıkı sıkıya tutunduğunun da ifadesidir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Sarışın Erkek Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Gullo (27 Eylül 2016 saat: 22:37)

    Rüyamda sarışın mavi gozlu biri hic tanimiyorum karsima cikip bana seviyorum diyip diyordu amaa kendisi herkez tarafindan iyi insan olarak gorunmuyordu gelecegi hic belli degil kotu insan olarak biliniyordu ve sonradan kabul etmedigim icin kolumm dan tutup zorlaa goturmeye calisiyordu ki o sirada peder bey uyandirdi hemen

  2. Ilknur söylemez (20 Ocak 2016 saat: 08:26)

    Rüyamda sarışın bir erkekle evlenme kararı almışız.40 yaşımda olduğumu söyledim anneside kabul etti.Yalnız 5-6 yaşlarında bir kız cocuğu vardı sanırım onun kızıydı.sonra ben büyük salon ciceği boyunda koyu renk yesil yaprakları olan ağactan arayıp kiraz topladım.o kız istiyordu dedim.kalabalık biryere gittim ama camaşırim görünmesin diye pardesumu sıkı tuyuyordumki bir ara açıldı.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,