RuyaTabirleri.com

Rüyada Sarışın Görmek

Rüyada sarışın görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında yaşadığı sıkıntılardan ve çok büyük zarar gördüğü olaylardan sonra bir daha böyle bir duruma düşmemek için artık sakin ve rahat bir aile hayatı istediğine ve bu isteğini yerine getirdiği takdirde çok büyük bir mutluluk duyacağına, sıkıntılarından kurtulacağına ve büyük bir ferahlama yaşayıp huzura ereceğine alamet eder.

Rüyada Sarışın Erkek Görmek

Maddi olarak çok iyi işlere imza atmak için çeşitli projeler ortaya konulacağına, başarılı ve çok büyük kazanç elde edileceğine, atılan her adımda çok daha güzel işler gerçekleştirileceğine ve girilen bir ortaklıktan büyük kazanç elde edileceğine işaret eder. Aynı zamanda, aile hayatında çok sorunlu bir döneme girileceğine ve elde edilen kazancın bereketsiz olacağına rivayet eder.

Rüyada Sarışın Olmak

Yaşanan üzüntülerden ve sıkıntılardan kurtulmak için çok çaba gösteren rüya sahibinin, kendisine yeni ve daha düzgün bir hayat kuracağına, iş hayatı ile ilgili çok radikal kararlar alacağına, elindeki kazancı yeni bir iş kurmak için sermaye olarak kullanacağına ve sıkıntıya düştüğü bir anda aile büyüklerinden birinin vereceği destekle sorunundan kurtulacağına işaret eder.

Rüyada Sarışın Kadın Görmek

Ortaya konulan çalışmaların tahmin edilenden daha çok kazanç sağlayacağına, iş hayatının rakipler tarafından yapılan tüm engellemelere rağmen çok iyiye gideceğine, her geçen gün daha sağlam ve kazançlı işlere imza atılacağına ve bolluk ve bereket içinde bir hayat sürüleceğine rivayet eder.

Rüyada Sarışın Bebek Görmek

Zor ve sıkıntılı bir süreçten geçen rüya sahibinin, işlerinin günden güne kötüleşeceğine, en başta sorunsuz olarak görülen bir çalışmanın daha sonra bozulacağına, ancak daha sonra alacağı hayırlı bir haber ile hayatı için çok büyük adımlar atacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Sarışın Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. evren (01 Aralık 2014 saat: 20:32)

    Sarisin bir kizla gecmisi konuşuyorduk ve parmaginda altin yuzuk vardi sanki eski esimmis gibi konusuyordu ve annemin sesi kulagima geldi sarışın Kızı istemiyordu

  2. Burak (07 Ekim 2014 saat: 11:04)

    Rüyamda 20-22 yaş aralığında sarışın beyaz tenli yüzü pürüzsüz bir bayan gördüm. Onunla beraberken ne olduğu belli olmayıp birkaç saniye içinde her yer karanlıklaşıp tekrar aydınlanıyor ve onu uyurken görüyorum. Sonra onu uyandırdığımda dünyayı teknolojiyi çok ilerlemiş bir şekilde görüyoruz ve anlıyoruz ki zamanda yolculuk yapmışız. Uyandığında bana ‘ hani çiçekler hani güzel güneşli günler nerede ‘ diye soruyor. Bende gökyüzüne bakıyorum çok karanlık olduğu için cevap veremiyorum. Ve ağlıyorum. Sonrada uyanıyorum. – Bunun tabirini gerçekten çok merak ediyorum çünkü 3 ayda 1 kere rüya görüyorum (yada hatırlıyorum). Aynı zamanda 3 yıla yakın bir süredir hiç ağlamadım. Rüyamda da ağladığım hiç olmadı. –

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,