RuyaTabirleri.com

Rüyada Sarışın Kadın Görmek

Rüyada sarışın kadın görmek, hastalık sahibi bir kadına işarettir. Bu rüyayı gören kişinin çevresinde hasta olan veya hastaneye yatan bir kadın bulunur. Eğer rüyada görülen sarışın kadın tanıdık birisi ise o kimsenin kısa süreli bir rahatsızlık geçirmesine, eğer tanıdık değilse bu yorumun rüya sahibin başına gelmesine delalet eder. Rüyada sarışın bir kadınla konuşan kişi hastane ziyaretinde bulunur. Sarışın bir kadından herhangi bir şey almak, size faydası olmayan ilim öğrenmenize; sarışın bir kadına herhangi bir şey vermek ise boş işler peşinde koşup diğer insanları da bu şekilde yetiştirmenize işarettir. Rüyada sarışın bir kadının saçlarının siyaha dönmesi, sıkıntıdan sonra ferahlamadır. Bu rüya ümit kestiğiniz yerden size ulaşacak iyilik ve nimet anlamına gelmektedir.

Rüyada Sarışın İnsan Görmek

Rüyada sarışın bir genç görmek, bazı hayalleriniz olduğunun ve bu hayallerinizden bir kısmının gerçekleşmesi imkansız şeyleri kapsadığının göstergesidir. Rüyada sarışın bir gençle evlenen kişi, hayal ettiği adamla evlenir ama bu kimse beklentisini karşılamaz. Rüyada sarışın bir yaşlı görmek, ister o yaşlı bayan isterse de erkek olsun, işe yaramaz birtakım işler peşinde koşacağınız ve çalışma hayatında bereketsiz bir dönem geçireceğiniz anlamına gelir.

Rüyada Sarı Renk Görmek

Rüyada görülen sarı renk genellikle hastalıktır. Alimlerin çoğu sarı elbise, sarı çiçek ve sarı renge sahip bir çok eşyayı hastalık olarak yorumlarlar. Bu hastalıklar ciddi de olabilir önemsiz de. Bazen de sarı renk altın paraya yorumlanır. Bu rüyayı görmek, elinize geçecek çok miktarda altına, mal ve mülk sahibi olmaya işarettir. Rüyada sarı saç, mutluluğa, neşeye yorumlanırken, sarı liralar ile dünyevi üzüntülere, başa gelecek bela ve musibetlere işarettir.

Rüyada Sarışın Kadın Görmenin Psikolojik Tabiri

Bu rüya kişinin dış görünüşü hakkındaki yargıları veya gören erkekse, kadınlara olan zaafı anlamlarına gelir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Sarışın Kadın Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. irem bahar (25 Mayıs 2015 saat: 08:45)

    gölde kayığın içinde bir sarışın kadın ve o kadının sarışın bi kızı var. Kız suya düşüyor. Balıklar hemen kızı alıp kaçırıyorlar. Sonra kadında suya atılıyor. Daha sonra gölün yanında bi kulübe var. Çok eski tahtaları kararmış bi kulübe. Onun önünde de bi bank var. Ben o banka gidip oturuyorum karşımda da sarışın bi hocam var. Hocam bana içkileri dikdörtgen bi şişede karıştırıp veriyor fakat içkinin rengi kırmızı. Bana bunu kulubenin içindeki oğlana goturmemi söylüyor. Alıyorum ve goturuyorum. Kulübenin kapısından oğlanı görünce geri çıkıyorum. Kapının önünde kesilmiş eller görüyorum benim ojemin sürülü olduğu eller. Hala kurumamış kan icindeler. Ama benim ellerin mi emin değilim. Sonra onları görünce uyanıyorum.

  2. Nurcan (17 Mayıs 2015 saat: 11:03)

    Rüyamda eski erkek arkadaşımın bana mesaj attığını gördüm. Ama ben onu engellemiştim bana nasıl mesaj atabildi diye düşünüyodum. Yazdığı mesajda; evet artık kavuştuk evli evine döndü. Ve profil fotoğrafında da sarışın bi kızla fotoğrafı var yan yana. Benim hesabımada para yatırmış ama bunu bana mesajda söylemiyor.

  3. esin (13 Şubat 2015 saat: 00:18)

    Rüyamda sarışın zayıf bir adam gördüm sürekli onunla eligileniyorum, zamanımı geçiriyorum nereye gitse bende onunla gidiyordum, bir duvardan atlarken birbirimize yaklaştık ve ben öpmeye yaklastim, bana bunu istediğine emin misin dedi bende ona boşver dedim ve uyandım

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,