RuyaTabirleri.com

Rüyada Şarj Görmek

Rüyada şarj görmek yaşadığı bazı olumsuz durumlar sonrasında kendisine olan inancını ve güvenini yok sayan rüya sahibinin yeniden eski haline dönmek için çaba harcayacağına ve içindeki gücü yeniden ortaya çıkaracağına yorumlanır. Şartlar ne olursa olsun kişinin hayatta kalacağına, başına gelenlere takılıp kalmak, talihe kızmak yerine her zaman ne yapabileceğine bakarak, mantıklı ve akıllıca hareketlerde bulunmak suretiyle herkesi kendisine hayran bırakacağına yorumlanır. Fiziksel açıdan engeli olan kişilerin şanslı bir dönemde olacaklarına, devlet dairesinde işe gireceklerine ve talihin yüzlerine güleceğine delalettir. Şarj gören kimsenin cebi para dolar, kendi işini yapıyorsa para konusunda hiç sıkıntı çekmez ve işinden her zaman rahat yaşayacak kadar yüksek gelir elde eder.

Rüyada Şarj Makinesi Almak

İyi ve düzgün insanlarla kişinin lehine sonuçlanacak bazı iş girişimlerinde bulunacak olmaya alamettir. Şarj makinesi gören kişinin talihi çok açık olur ve genç kimseler için gelecekte büyük maddi olanaklara sahip olunacağına, kişinin yurt dışında da ismi bilinen önemli kişiler arasında bulunacağına alamettir. Herkes tarafından önemsenen işler yapmak, büyük buluşlara imza atmak, sağlık konusunda insanlara hizmet vermek gibi anlamlara da gelen rüya, hayırlı işler yapmanın veya insanlığa yararlı işlerde vesile olunacağına da müjde verir.

Rüyada Telefonu Şarj Etmek

Rüya sahibinin kafasına takılan bir mesele olduğuna işarettir. Kimselere bahsetmediği bu durum yüzünden kişinin iş hayatında bazı sorunlar yaşayacağına, sürekli dalgınlık veya unutkanlık gibi durumlar yaşanması yüzünden ikaz alacağına alamettir. Başkalarından yardım istemeden kendi sorunlarını çözmeye çalışan rüya sahibinin zorlanmaya başlayacağını bildirir.

Rüyada Şarj Görmenin Psikolojik Yorumu

Başkalarından bilgi öğrenmek, diğer insanların hayatlarındaki önemli detaylara vakıf olmak ve başkasının hayatını yaşama arzusu duymak anlamına gelir. Kişinin başarı konusunda diğer insanları örnek aldığına, kendisine inanmak yerine, başkalarını taklit ederek bir yerlere varmaya çalıştığına yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: