RuyaTabirleri.com

Rüyada Şarjör Görmek

Rüyada şarjör görmek, genel manada kişinin bazı hazırlıklar yapacağına, hayatında yeni bir döneme başlayacağına yorumlanır. Riskli bir süreç geçirenler yahut iş anlamında riski büyük olan kimseler için alınacak önlemleri işaret ederken, öngörünün yükseleceğini de haber verir. Rüya sahibinin etrafında dönen dolapların farkına varacağını, kendisine tuzak kuranları göreceğini ve kötülüklere, haksızlıklara karşı önlemini önceden alıp, hazırlıklı olacağına alamettir. Düşmanların hamlelerinden akıllıca sıyrılmak, her durumda aklı, bilgiyi ve sağduyuyu ön planda tutmak, başarıya güçlüklerin üstesinden gelerek, alın teri ile ulaşmak demektir. Farklı şekilde yorumlanan rüya beklenmedik bir haber alarak şaşkınlık yaşamak, hayrete düşülecek bir olayla karşılaşmak şeklinde de tabir edilir. Gözü kara biriyle evlenmek, cesur evlatlara sahip olmak ve dürüst dostlar edinmek manasına da gelir.

Rüyada Şarjör Boşaltmak

Her şekilde kişinin üstündeki yükten kurtulacağını ve sıkıntılarını atacağını müjdeler. Güzel ve hayırlı gelişmelere yorumlanan rüya, sevinçten havalara uçulacak bir olayı da bildirir. Rüya sahibinin hayatında unutulması güç bir durumun yaşanacağını, mutluluk dolu günler geçirileceğini gösterir. Diğer taraftan kişinin tabiri caizse eteğindeki taşları dökeceğine yorulur. Düşmanı olan, çekemeyen, kıskanç tanıdıkları olanların veya iftiraya, haksızlıklara uğrayanların içlerini dökeceklerini, bu kimselerin kötülüklerini yüzlerine vuracaklarını ve rahatlayacaklarını ifade eder.

Rüyada Şarjör Doldurmak

Geleceğe yönelik adımlar atmak isteyenlerin karşılaşabilecekleri tehlike ve aksiliklere karşı önceden tedbir alacak şekilde hazırlık yapacaklarını, adımlarını daima sağlam şekilde atacakları için başarısızlığa uğrama ihtimallerinin düşük olacağını bildirir. Güç kazanmak şeklinde de yorumlanan rüya iş hayatında herkesin saygı duyduğu, bahsederken yücelttiği biri halline gelineceğinin haberini de verir.

Rüyada Şarjör Görmenin Psikolojik Yorumu

Yıllarca kendisine yapılan haksızlıkları, ağır ve olumsuz eleştirileri içine atan kimselerin kendilerini fazlasıyla yorulmuş ve kırılmış hissettiklerini, kendilerine zarar veren insanlara yaptıklarını ifade etmeyi, yüzlerine söylemek istediklerini fakat yapamadıklarını ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!