RuyaTabirleri.com

Rüyada Şarkı Dinlemek

Rüyada şarkı dinlemek, güzel ve hayırlı olan şeylere delalet eder. Gönül hoşluğuna, huzura, saadete, keyfe ve esenliğe tabir edilir. Rüya sahibinin hayatının güzellik ve mutluluk içinde geçeceğine, çalışmasından arta kalan zamanda, eğlenceli mekânlara gideceğine ve kafasını boşaltabileceği faaliyetlerde bulunacağı anlamına gelir. Rüyada içli şarkılar dinlemek, geçmişi düşünüp kederlenmeye, üzülmeye belki gözyaşı dökmeye delalet ederken, hareketli şarkılar dinlemek sefa sürmeye tabir edilir.

Rüyada Şarkı Duymak

Rüyada şarkı duymak, şarkının niteliğine bağlı olarak tabir edilir. Rüya sahibi dinlediği şarkıyı sevip ondan zevk alırsa kişinin hayatında pek çok olumlu gelişmeler yaşanacağı anlamına gelir. Eğer şarkı rüya sahibinin hoşuna gitmez, kulağını tırmalar ya da normalde dinlediği tarzın dışında olursa o zamanda sıkıntı ve zorluk anlamına gelir.

Rüyada Şarkı Söyleyen Birini Görmek

Rüyada birinin şarkı söylediğini görmek, meslek hayatı ile değerlendirilir ve rüya sahibinin iş hayatında altın çağını yaşayacağına işaret eder. Kişi başarıları sayesindemakam atlayacak ve çok önemli işlerin başına getirilecek demektir.

Rüyada Klasik Müzik Duymak

Rüyada klasik müzik duymak, coşkulanmaya, heyecanlanmaya ve sevinçten yerinde duramayacak hale gelmeye yorulur. Rüya sahibinin hayatında çok güzel şeyler yaşanacağı anlamına gelir.

Rüyada Türkü Söylemek

Rüyada türkü söylemek, iyi anlamlara yorulmaz, ağız tadının ve keyfin kaçmasına delalet eder. Rüya sahibinin bazı olumsuzluklar yaşayacağına, insanlarla anlaşmazlıklara düşeceğine ve suratının asılacağına tabir edilir.

Rüyada Arabesk Müzik Dinlemek

Rüyada arabesk müzik dinlemek, bayağı ve vasat olarak adlandırılan kimselerin varlığına yorulur. Bu kişiler pek çok kişiye göre eğitimleri ile diğerlerine göre biraz daha geridedirlerdiye yorumlanır.

Rüyada Şarkıcı Görmek

Rüyada şarkıcı görmek, hayırlı kimselere ve onlardan gelecek yardım sayesinde kederden kurtulmaya işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,