RuyaTabirleri.com

Rüyada Şarkı Görmek

Rüyada şarkı görmek, genellikle hayal dünyasında yaşanıldığına ve bu nedenle ayağın yere sağlam basmaması, iş ve özel hayatta sıkıntılarla karşılaşılması şeklinde tabir edilir. Rüya sahibinin var olan hayatından sıkıldığını, değişiklik yapmak istediğini ancak mantığı ile hareket etmediğini de alamet eden rüya, aile içinde yaşanan sorumsuzluk yüzünden eşlerin aralarında kavga çıkmasına da alamettir. İşyerinde aşırı rahat davranışlar sergileyen rüya sahibinin ihtar alması ve davranışlarına dikkat etmemesi halinde de işten çıkarılması şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Şarkı Dinlemek

Kişinin kendisine yapılan eleştirilere kulak asmaması ve kendi burnunun dikine gitmesi yüzünden hayatının pek çok risk altında kaldığına, başına gelen olumsuzluklardan gerekli dersi çıkarmak yerine hala hayal aleminde yaşadığına, işinde de, evinde de pek çok sorun yaşamak zorunda kaldığına yorumlanır. Şarkı dinlemek bekar kişiler için hoş sohbet ve anlayışlı bir eşe sahip olmak şeklinde de tabir edilir.

Rüyada Şarkı Söylemek

Uzun süren borçların kapanmasına, kişinin rahatlaması ile beraber yeniden eski huzurlu ve neşeli günlerine kavuşacağına, ruhsal olarak yenilenip işine daha da konsantre olacağına ve başarılı bir iş hayatı sürdüreceğine alamet eder. Şarkı söylediğini gören kimse yeni arkadaşlar edineceği ortamlara girer ve sık sık seyahate çıkar. Bekarlar için pek çok macera dolu ilişki anlamına da gelen rüya, evli kişiler için de üçüncü bir şahısla yaşanacak gizli bir aşkın kişiyi zor durumda bırakacağına, çapkınlıkları yüzünden eşi ile arasının açılacağına delalet eder.

Rüyada Şarkı Görmenin Psikolojik Yorumu

Şarkı gören kişilerin geçmişleri ile aralarında çok güçlü bir bağ vardır. Bugünde yaşarken dahi geçmişlerindeki olaylara göre hareket ederler ve çoğu zaman melankolik bir ruh hali içindedirler. Zamanı doğru kullanamayan, hayal aleminden kurtulup içinde bulunduğu gerçekleri tam olarak kavrayamayan kişileri de sembolize eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!