RuyaTabirleri.com

Rüyada Şarkı Söylemek

Rüyada şarkı söylemek pek çok şekilde yorumlanır. Rüyanın geçtiği mekana ve niteliğine bağlı olarak yorum değişiklik gösterir. Rüyada kulağa hoş gelen bir şarkı rüya sahibi için güzel ve olumlu gelişmeler ile sürpriz haberler olarak yorumlanırken, kulağı rahatsız eden ve hoşa gitmeyen bir şarkı para kaybetmeye, üzülmeye, can sıkıcı olaylar yaşamaya ve nahoş sözler duymaya yorumlanır.

Bir kişi bir toplulukta şarkı söylediğini görürse, sonradan çok utanç duyacağı bir iş yapacak demektir. Bu rüyayı eli darda olan biri görürse eğer, yakın zamanda beş parasız kalacak demektir. Rüyada hamamda şarkı söylediğini gören kişi tutarsız ve kararsız kimsedir. Bir kişi rüyasında sevdiği kişiye serenat yaparak ona olan sevgisini ve bağlılığını gösterdiğini görürse önce müjdeli ardından da kara haber alacak demektir. Rüyada bir yerde şarkı söylemek, dostlar arasındaki samimiyetsizlik nedeni ile yaşanacak sonlara işaret eder.

Rüyada Türkü Söylemek

Rüyada türkü söylemek hurafelere ve kişinin başında dolanan belalara işaret eder.

Rüyada Mikrofonla Şarkı Söylemek

Rüyada mikrofonla şarkı söylediğini gören kişi herkese hitap edecek, yetki sahibi olacak bir iş yapacak ve toplumda itibar kazanacak demektir.

Rüyada Şarkı Dinlemek

Rüyada şarkı dinlemek iş hayatı ile tabir edilir. Şarkı eğlenceli ise kazancın artması, şarkı ağır ise kazancın düşmesi şeklinde yorumlanır.

Rüyada Sahnede Şarkı Söylemek

Bir kişi rüyasında sahnede şarkı söylediğini görürse, herkesin takdir edeceği ve arkasından dualar okuyacağı bir iş yapacak ve insanların hem sevgisini hem de saygısını kazanacak demektir.

Rüyada Şarkıcı Görmek

Rüyada şarkıcı görmek güzeldir. Sıkıntılardan ve sorunlardan kurtulmaya delalet ederken, kişinin hayatındaki güzel yenilikler anlamına da gelir. Rüya sahibi yeni bir eve taşınabilir ya da arabasını değiştirebilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,