RuyaTabirleri.com

Rüyada Şarkı Söylemek

Rüyada şarkı söylemek pek çok şekilde yorumlanır. Rüyanın geçtiği mekana ve niteliğine bağlı olarak yorum değişiklik gösterir. Rüyada kulağa hoş gelen bir şarkı rüya sahibi için güzel ve olumlu gelişmeler ile sürpriz haberler olarak yorumlanırken, kulağı rahatsız eden ve hoşa gitmeyen bir şarkı para kaybetmeye, üzülmeye, can sıkıcı olaylar yaşamaya ve nahoş sözler duymaya yorumlanır.

Bir kişi bir toplulukta şarkı söylediğini görürse, sonradan çok utanç duyacağı bir iş yapacak demektir. Bu rüyayı eli darda olan biri görürse eğer, yakın zamanda beş parasız kalacak demektir. Rüyada hamamda şarkı söylediğini gören kişi tutarsız ve kararsız kimsedir. Bir kişi rüyasında sevdiği kişiye serenat yaparak ona olan sevgisini ve bağlılığını gösterdiğini görürse önce müjdeli ardından da kara haber alacak demektir. Rüyada bir yerde şarkı söylemek, dostlar arasındaki samimiyetsizlik nedeni ile yaşanacak sonlara işaret eder.

Rüyada Türkü Söylemek

Rüyada türkü söylemek hurafelere ve kişinin başında dolanan belalara işaret eder.

Rüyada Mikrofonla Şarkı Söylemek

Rüyada mikrofonla şarkı söylediğini gören kişi herkese hitap edecek, yetki sahibi olacak bir iş yapacak ve toplumda itibar kazanacak demektir.

Rüyada Şarkı Dinlemek

Rüyada şarkı dinlemek iş hayatı ile tabir edilir. Şarkı eğlenceli ise kazancın artması, şarkı ağır ise kazancın düşmesi şeklinde yorumlanır.

Rüyada Sahnede Şarkı Söylemek

Bir kişi rüyasında sahnede şarkı söylediğini görürse, herkesin takdir edeceği ve arkasından dualar okuyacağı bir iş yapacak ve insanların hem sevgisini hem de saygısını kazanacak demektir.

Rüyada Şarkıcı Görmek

Rüyada şarkıcı görmek güzeldir. Sıkıntılardan ve sorunlardan kurtulmaya delalet ederken, kişinin hayatındaki güzel yenilikler anlamına da gelir. Rüya sahibi yeni bir eve taşınabilir ya da arabasını değiştirebilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Şarkı Söylemek İle İlgili Rüyalar;

  1. fatos (19 Mart 2014 saat: 21:50)

    Rüyamda kalabalik bi mekandayiz yanimda simdi hatirlayamadigim tanidik birileri daha var. Elinde mikrifonla bir adam.sarki soyluyor, bende kendimce ona eslik ediyorum. Benim sarkiya eslik ettigimi gorunce masama yanasip bana mikrofon uzatiyor bende biraz mirikdaniyorum. Sesimi cok begeniyor herkese alkislattiriyor ve ozel olarak yanima gelip sesin cok guzel, gelecegin parlak cok daha iyi yerlere gelebilirsin gibi seyler soyleyip beni cesaretlendiriyordu. Sonrasini hatirlamiyorum uyandim sanirim.

  2. arzu (03 Şubat 2014 saat: 14:30)

    rüyamda cafe tarzı güzel bir yerde slow ama çok da sevdiğim bir şarkı söyledim…ortamada uygun bir şarkıydı ve ben şarkı söylerken sesim duyuluyor ama kimse beni göremiyordu.daha sonra birden hareketli parça eşliğinde başörtülü bir kız oynamaya başladı.ortamın çoğunluğu erkekti ve çok alkış vardı kıza karşı. ışıklar onu gösterecek şekilde yandı ve benim hala yüzüm görünmüyordu. ve sonra bu durumdan çok üzüldüm.o kızı bende seyrediyordum. çünkü ordaki insanların büyük bir çoğunluğu saf değiştirmişti.sonra büyük bir üzüntüyle uyandım.rüyam neye delalettir.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,