RuyaTabirleri.com

Rüyada Şarkıcı Görmek

Rüyada şarkıcı görmek, aydınlık günlere ve baht açıklığına işaret eder. Rüya sahibi, kısmetleri bol, saygınlık gören ve yaptıkları çok beğenilen kişi olarak tasvir edilir. Kişinin içine su serpeceği haberler alarak rahatlaması ve neşesinin yerine gelmesi anlamına gelir. Eğlenceye, keyfe, sevince, ağız tadına ve afiyette olmaya delalet eder. Rüyada şarkıcı görmek, sıkıntılardan, dertlerden ve kederden uzaklaşmaya yorulur.

Rüyada Şarkıcı Olmak

Rüya sahibinin mutlu olacağı haberler alarak, bir anda yüzünde güller açmasına, kararan günlerine ışık gelmesine ve hayatının aydınlanmasına tabir edilir. Rüya sahibi, içini ısıtacak ve kendisini çok iyi hissetmesini sağlayacak sözler duyacak demektir.

Rüyada Şarkıcı Kadın Görmek

Rüyada şarkıcı kadın görmek uğursuzluk olarak değerlendirilir ve rüya sahibi için arka arkaya bazı talihsizliklerin yaşanacağına işaret eder. Kişinin hayata dair umutsuzluğa düşüp, çok karamsar olacağı günler yaklaşıyordur.

Rüyada Şarkıcı Erkek Görmek

Rüyada şarkıcı erkek görmek, kadın görmenin aksine ferahlık anlamına gelir. Kişinin gönül kırıklıklarından ve depresif ruh halinden kurtularak yeniden mutlu olacağı günlere kavuşacağına tabir edilir. Rüya sahibi, üzerindeki tüm ağırlıktan, kötü duygu ve düşünceden, kendisine elem veren şeylerden kurtulacak ve rahata erecektir.

Rüyada Şarkı Görmek

Rüya sahibi rüyasında şarkı görürse eğer, çok hassas ve romantik olacağı bir dönem geçirecektir. Kişi olaylara mantık çerçevesinden değil de gönül gözünden bakacak ve bu nedenle de sağlıklı kararlar almak yerine hatalı kararlar alacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Şarkı Söylediğini Görmek

Rüyasında şarkı söylediğini gören kişi iç dünyasında yaşadığı çalkantılı aşk fırtınasını farkında olmadan ve ne kadar gizlemek isterse istesin dışa vuracak ve kaba bir tabirle yakınları arasında aptal âşık konumuna düşecektir. Kişi, eğer gönlünü kaptırdığı kişiye içini açarsa belki karşılık görebilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!