RuyaTabirleri.com

Rüyada Sarma Görmek

Rüyada sarma görmek, ufku geniş, çok yönlü düşünebilen, çaresizlikler içinde çareler, çözümsüzlükler içinde çözümler üretmesini bilen, tabir yerindeyse kendini aşmış bir kişi ile tabir edilir. Bu kişi, en kötü zamanda bile mutlaka bir çıkış yolu bulmak için her fikri analiz eden ve içlerinden en doğru olanı kendi lehine çevirmeyi başaran kişi olarak yorumlanır. Kendini hiçbir zaman çok aciz hissetmez, her zaman yapılacak bir şeyler olduğuna inanır ve bu düşünce ile hayatına yön verir. Rüyada sarma görmek, hayırlı olacak işleri akıl süzgecinden geçiren ve kendisine fayda getirecek şekilde kullanabilen bu nedenle de her zaman karlı çıkan kişiyle tabir olunur.

Rüyada Sarma Sarmak

İnce eleyip sık dokumaya ve bu sayede de en az ölçüde zarar görmeye delalet eder. Rüya sahibi bir iş yaparken onu enine boyuna düşünür ve en az riskle nasıl işin üstesinden geleceğini hesap ederek adım atar.

Rüyada Sarma Yemek

Rüya sahibinin çok şen şakrak ve neşeli biri olduğuna yorulur. Rüyasında sarma yediğini gören kişi için, içi içine sığmayan, kıpır kıpır bu nedenle de yerinde duramayan kişi olduğu yorumu yapılır.

Rüyada Sarma Yaprağı Görmek

Bol kazançlı işlere ve bereketli günlere delalet eder. Rüya sahibi ileride çok varlıklı ve zengin bir kişi olacak, hiç darlık çekmeyecektir. Rüyada sarma yaprağı bazen de eş tarafından gelecek olan zenginliğe ve hayra işaret eder.

Rüyada Dolma Görmek

Eli kulağında bir haber almaya ya da bir olay yaşamaya işaret eder. Hayırlı ve temiz bir haber ya da olay olduğu yorumu yapılır.

Rüyada Dolma Yemek

İşinde yükselmek, bu sayede iş yerinde rahata, hane içinde de bolluğa kavuşmak anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!