RuyaTabirleri.com

Rüyada Sarma Görmek

Rüyada sarma görmek, ufku geniş, çok yönlü düşünebilen, çaresizlikler içinde çareler, çözümsüzlükler içinde çözümler üretmesini bilen, tabir yerindeyse kendini aşmış bir kişi ile tabir edilir. Bu kişi, en kötü zamanda bile mutlaka bir çıkış yolu bulmak için her fikri analiz eden ve içlerinden en doğru olanı kendi lehine çevirmeyi başaran kişi olarak yorumlanır. Kendini hiçbir zaman çok aciz hissetmez, her zaman yapılacak bir şeyler olduğuna inanır ve bu düşünce ile hayatına yön verir. Rüyada sarma görmek, hayırlı olacak işleri akıl süzgecinden geçiren ve kendisine fayda getirecek şekilde kullanabilen bu nedenle de her zaman karlı çıkan kişiyle tabir olunur.

Rüyada Sarma Sarmak

İnce eleyip sık dokumaya ve bu sayede de en az ölçüde zarar görmeye delalet eder. Rüya sahibi bir iş yaparken onu enine boyuna düşünür ve en az riskle nasıl işin üstesinden geleceğini hesap ederek adım atar.

Rüyada Sarma Yemek

Rüya sahibinin çok şen şakrak ve neşeli biri olduğuna yorulur. Rüyasında sarma yediğini gören kişi için, içi içine sığmayan, kıpır kıpır bu nedenle de yerinde duramayan kişi olduğu yorumu yapılır.

Rüyada Sarma Yaprağı Görmek

Bol kazançlı işlere ve bereketli günlere delalet eder. Rüya sahibi ileride çok varlıklı ve zengin bir kişi olacak, hiç darlık çekmeyecektir. Rüyada sarma yaprağı bazen de eş tarafından gelecek olan zenginliğe ve hayra işaret eder.

Rüyada Dolma Görmek

Eli kulağında bir haber almaya ya da bir olay yaşamaya işaret eder. Hayırlı ve temiz bir haber ya da olay olduğu yorumu yapılır.

Rüyada Dolma Yemek

İşinde yükselmek, bu sayede iş yerinde rahata, hane içinde de bolluğa kavuşmak anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Sarma Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. AZİME (01 Mayıs 2014 saat: 12:45)

    suanda bana atılan bır ıftıra var ve ben bu durumla ılgılı mahkemelık oldum bundan dolayı cok cıddı ıtıbar kaybına ugradım surec devam edıyor ve ıddıaname daha hazırlanmadı

    bende ruyamda sunu gordum :

    benım bu davaya atanan savcıya gıtmıs oluyorum ve meramımı anlatıyorum yurtdısına cıkacagım ızın verıyormusunuz dıyorum oda benı dınlıyor bana atılan ıftıraları anlatıyorum ve anlattıklarımın sonucunda bana ınanmıs gozukuyor ve dıyorkı aslında sızın davanızın dosayasını erteleyecektım fakat ben en ıyısı onu one alayım ve bıran evvel ıddıanameyı hazırlıyayım .
    sonra kalkıyor bana bırısı annesı ıkısıde onun gogusunden sut emen beyaz ıkı yavru kedı hedıye edıyor bana . bende onları bır spor cantasına sokmaya calısıyorum ama bır turlu olmuyor anne kedıyı sokuyorum kacıyor yavrular kalıyor ortada onu koyuyorum otekı kacıyor. tam koydum dedım anne kedıyı fermuar patladı . sonra bır bakıyorum leopar bır kedı baska bır kedı . sonra savcı bey bana bır cam kasenın ıcınde ustu selofonlanmıs sarma verıyor . bır kapı aralanıyor kucucuk bır yatak goruyorum dıyorum kı savcı bey sız bu yataga nasıl sıgıyorsunuz cok kucuck oda gulumsuyor kapıyı kapatıyor kıtaplar raflarda var orada arada bır uzanıyorum yorulunca dıyor. boyle bır ruya gordum .

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,