RuyaTabirleri.com

Rüyada Sarma Yemek

Rüyada sarma yemek, beklenmedik aksiliklere ve kazalara yorumlanır Yaprak sarması yiyen kişi zorluklarla dolu bir döneme girer ve her zamankinden çok daha fazla çabalamak ve fedakarlık yapmak zorunda kalır. Hayatın çetin ve zor şekilde süreceğine delalet eden rüya aynı zamanda kişinin hayatının allak bullak olacağına ve aile düzeninin de bozulacağına işaret eder. Ev içinde huzursuzluk çıkaracak olaylara ve kırgınlıklara neden olacak kavgalara da tabir olur. Rüyasında sarma yediğini gören kişi aynı zamanda iş yaşamında da hayal kırıklıkları dolu bir sene geçirir ve yanlış yatırımlar yaparak zarar eder.

Rüyada Sarma Yapmak

Taze yapraklarla sarma yaptığını gören kişi yeni bir iş kurar ve rızkı helal yoldan olur. Küçük iş sahiplerinin zamanla büyüyeceğini ve sabırla çalışmak gerektiğini de anlatır. Rüyasında sarma yapan kişiler hiçbir zaman parasızlık çekmezler ve her zaman kenarda birikimleri olur. Rüya sahibinin tasarrufu seven, küçük yatırımlar yapan ve geleceğini güvence altına almak isteyen bir kimse olduğunun da işaretçisidir. Rüyada sarma yapmak başka bir yoruma göre, kişinin çocukları için yatırım yapacağına ve elde ettiği gelirlerden yardıma muhtaç kimselere de harcadığına ve büyük sevaplar kazandığına da işaret eder.

Rüyada Sarma Görmek

Rüyasında yaprak sarması gören kişi işsiz ise, hayatı boyunca sürdüreceği bir iş sahibi olur. Memuriyete de işaret eden rüya, düzenli ve kesintisiz bir rızka da işaret eder. Rüyada sarma görmek kişinin aynı zamanda bencil ve çevresine karşı iyilik yapmaktan uzak bir hayat sürdüğünün de ifadesidir. İslami açıdan sarma yapmak aynı zamanda ansızın ortaya çıkacak olan bir hastalığa ve bu durumdan kaynaklanan geçim sıkıntısına da işaret eder. Rüyasında sarma gören kişi önemli bir davete gider ve itibarlı, lider kimseler ile tanışarak yeni iş anlaşmalarına veya ortaklıklara adım atarlar. Sarma görmek kişinin maddi açıdan rahat edeceği bir döneme girdiğini de bildirir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Sarma Yemek İle İlgili Rüyalar;

  1. Ipek (29 Nisan 2015 saat: 10:52)

    Rüyamda bir ev gibi bir yerdeyim . Sonra bir Sürü insan var orda zenciler çok eşimde benim Yanımda ama sesi aynı ses yüzü farklı. Sobadan közleri bir yere döküyoruz , ordanda Ateş’i ellerine alıpta atıyorlar .sarma yiyoruz tepsilerin içinde ondan sonra ordan kalkıyoruz ben kuaföre gidiyorum bi kız ile saçımı yapıp çıkıyorum ve rehabilitasyon merkezine onun Kardeşini görmeye gidiyoruz ben eski bir ablamı görüyorum Konuşuyoruz bana kilo almışsın diyor bende 5 aylık hamileyim diyorum .sonra eşimle evimizde oluyoruz karanlık ama biraz.ilişkiye giriyoruz eşimin sesi ama başka bi yüz tanımadığım ondan sonra düşük yapıyorum ve sancım yok Bebeğin kordonunu kesiyorum.ondan sonra kalktım

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,