RuyaTabirleri.com

Rüyada Sarmaşık Görmek

Rüyada sarmaşık görmek, insanlar arasındaki nifak ve itilaf olarak tabir edilir. Görüş ayrılıkları, anlaşmazlıklar, ağız dalaşı, kargaşa şeklinde yorumlanır. Bir takım nedenlerden dolayı insanların birbirine kırıcı laflar edeceği, hakaret içeren sözler sarf edeceği anlamına gelir. Hiç değmeyecek nedenler yüzünden kalplerin kırılacağına, yüzlerin asılacağına ve insanların birbirine kin duyacağına işaret eder. Bazı rüya tabirleri rüyada sarmaşık görmeyi lokman hekim sayesinde hastalıkların devasının bulunacağına yormaktadırlar.

Rüyada Sarmaşık Toplamak

Rüyada sarmaşık toplamak yanlış arkadaşlıklar edinmeye, kişinin kendisine benzemeyen, kötü huyları olan kişilerle bir araya gelip onlara benzemeye başlamasına tabir edilir. Rüya sahibinin çevresinde yüzsüz ve uslanmaz kişilerin olacağı anlamına gelir.

Rüyada Sarmaşık Çiçeği Görmek

Rüyada sarmaşık çiçeği görmek, rüya sahibinin bazı kişilerle yollarını ayıracağına işaret eder. Bu kişiler hem de rüya sahibinin yakınlarından bir takım kişilerdir. Bu rüyayı gören kişi, tabir yerindeyse bir zamanlar can ciğer kuzu sarması olduğu kişilerle kanlı bıçaklı duruma gelecek demektir.

Rüyada Sarmaşık Gül Görmek

Rüyada sarmaşık gül görmek, sevinçle karşılanacak bazı haberlere ya da olaylara işaret eder. Rüya sahibi, imkânsızlıklar içinde imkânlar ve fırsatlar elde edecektir. Kişi bu sayede hayatın yükünün omuzlarından az da olsa atmayı başarıp rahata kavuşacaktır diye değerlendirilir.

Rüyada Sarmaşık Dikmek

Rüyada sarmaşık dikmek, zorluklara ve kötü kişilere karşı göğüs germeye tabir edilir. Rüya sahibinin etrafındaki çıkarcı ve menfaatçi kişilerle uzaklaşmaya karar vereceğine ve hayatına yeni bir sayfa açacağına delalet eder.

Rüyada Dikenli Gül Görmek

Rüyada dikenli gül görmek, rüya sahibine yakın olan ve hayatına karışıp, sürekli iğneleyici laflar edip, rüya sahibini yaralamaya çalışan bir kişinin varlığı ile açıklanır. Dost mu yoksa düşman mı olduğu belli olmayan bir kişiye işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!